Veletrh

Út, 20. 2. 2024 | 8:00 - 16:00

Konference Brno Industry 4.0

Brno Industry 4.0

Konference BRNO INDUSTRY 4.0 posouvá téma digitalizace a Průmyslu 4.0 na novou úroveň.


BRNO INDUSTRY 4.0 hlavní témata

Odolnost

Dynamický vývoj na trhu klade na firmy velkou potřebu reagovat rychle a efektivně na změny. Odolnost firem se zvyšuje díky reálným datům o jejich procesech, které poskytuje digitalizace.

Udržitelnost

Evropská snaha o ochranu planety dává udržitelnosti firmám nový rozměr. Udržitelnost není pouze marketingovým nástrojem, ale strategií pro budoucí rozvoj. Digitalizace pak slouží jako akcelerátor udržitelnosti.

Kyberbezpečnost

Digitalizace přináší mnoho výhod, ale také skryté hrozby. Téma kybernetické bezpečnosti je aktuálnější než kdy jindy, avšak firmy občas váhají s nastavením jasných pravidel a postupů. Zabezpečení digitalizace je stejně důležité jako samotná digitalizace.

Program konference

  • Flexibilní výroba a automatizace.
  • Digitální řízení výroby a praktické příklady.
  • Analýza dat pro lepší výrobu.
  • Příběhy úspěchu i neúspěchu z praxe.
  • Ochrana digitálních systémů v průmyslu.
  • Možnost navázání obchodních kontaktů.

 

Konference je určena majitele, ředitele, výrobní/technické ředitele, technology, osoby zodpovědní za digitalizaci v malých a středních výrobních podnicích a technologických společnostech z oblasti průmyslu 4.0 (digitalizace, robotizace, kyberbezpečnost, 3D tisk atd.).
 

Program


Na konferenci vystoupí Jan Němec a ukáže vám, jak lze Digitální dvojče výroby využít pro optimalizaci toku zakázek ve výrobě a odstranění prostojů pomocí automatického pokročilého plánování výroby. V praktických ukázkách ukážeme nejen simulace nových procesů nové výroby (např. nová hala), ale také optimalizace produktivity stávající výroby. V rámci pokročilého plánování výroby představíme praktické projekty zavedení APS plánování včetně přínosů u zákazníka.

 

Chci se přijít podívat


Pro registrované je účast zdarma
. Pořadatelé si vyhrazují právo potvrzení/odmítnutí přihlášek. Přednostně budou potvrzovány registrace osob, které spadají do cílové skupiny, ostatní přihlášky mohou být potvrzovány až v případě dostatečné kapacity těsně před akcí.

Těšíme se na vás!

 

 

Nahoru

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.