O společnosti AXIOM TECH

Provedeme vás spletitým labyrintem digitální transformace­­­ a společně s vámi vybereme technologické řešení, které vám padne jako ulité.

Partnerem strojírenských firem jsme už 30 let.

 

Nabízíme ucelené portfolio softwarových řešení pro strojírenství. Pomůžeme vám s technickou přípravou výroby, správou dat a výrobních činností, plánováním, programováním robotů i simulacemi automatických linek. Využít můžete také služby naší vlastní konstrukční kanceláře.

 

Top partner a Top sales Person Siemens

Siemens a CGTech

Technologická řešení stavíme na PLM platformě společnosti Siemens. Jako jediní v ČR jsme se v roce 2015 stali platinovým partnerem společnosti Siemens Digital Industries Software pro oblast průmyslového softwaru a patříme mezi její nejvýznamnější partnery v oblasti softwarových technologií v Evropě. Máme certifikaci Smart Expert Solution Partner pro NX CAD, NX CAM, Solid Edge, Tecnomatix Plant Simulation, Tecnomatix Robotics a Simcenter 3D. Jsme také autorizovaným partnerem společnosti CG Tech a jako jediní v ČR dodáváme špičkový software VERICUT pro optimalizaci a verifikaci NC kódu.

Všechna zmíněná řešení sami aktivně používáme – umíme vám proto poradit, jak je co nejlépe zavést do praxe.

AXIOM TECH na LinkedInKdo jsme?

Působíme po celém Česku a díky třem pobočkám ve Zlíně, Žďáru nad Sázavou a Plzni jsme vám blíž, ať jste z kterékoliv části republiky. O potřeby našich zákazníků se v současnosti stará Tým téměř 80 zaměstnanců, z toho je 80% techniků.

Ale nejsme jen inženýři a kravaťáci... jsme také zpěváci a muzikanti, triatlonisté, horolezci, cyklisté a běžci, volejbalisté, máme mezi sebou cukrářku, nadšence pro jógu i havajského Ironmana. To všechno jsou ti lidé, semknutý tým, který pro vás připraví to správné řešení na míru.

Chcete si ke jménům přiřadit i tváře? Sledujte na LinkedIn naše Neformální Pátky na #axijeansfriday.

 

 

AXIOM TECH Odborníci a srdcařiOdborníci i srdcaři

Na srdci nám neleží jen zákazníci, ale i spokojenost zaměstnanců a příjemný život v regionech, kde působíme. Podporujeme kulturní i sociálně zaměřené akce a projekty: koncerty Jazz a Víno, triatlonový závod Pilman, Zlín Film Festival, zlínskou ZOO, hospic, dětský domov, Základní uměleckou školu ve Zlíně, mateřské školy i menší sportovní sdružení.

Už od roku 1993 firmu budujeme na technických znalostech. Z projektu o několika lidech jsme se postupně proměnili ve velkou, spolehlivou a stabilní společnost a navázali nejedno prestižní partnerství. Cenné zkušenosti jsme nasbírali mimo jiné při vývoji řešení pro společnosti Robert Bosch, Continental Barum, Donaldson, Škoda Auto a další.

Prohlédněte si námi nabízená řešení v digitalizaci, produkty a služby.

 

Patříte mezi náruživé čtenáře? Přečtěte si o celé historii AXIOM TECH, od vzniku holdingu, přes hospodářskou krizi, vznik dceřiné společnosti ProPelety, až po dnešní kdy, kdy oslavíme 30 let úspěšné exitence.
Historie AXIOM TECH

 

Nahoru

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.