O společnosti AXIOM TECH s.r.o.

Jsme konzultační a obchodně inženýrská společnost a od svého založení v roce 1993 se naše činnosti zaměřují především na oblast softwarových technologií a služeb pro vývoj výrobků v různých odvětvích průmyslu. Jsme strategickým partnerem společnosti Siemens Digital Industries Software pro oblast průmyslového software.

Naše více než 25leté působení na trhu je zásluhou hlavně stabilního zázemí naší společnosti a lidí, kteří zde pracují. Z převážné většiny se jedná o technicky zaměřené pracovníky a špičkové odborníky na nejmodernější IT technologie, kteří jsou tu pro zajištění plného servisu našim zákazníkům a partnerům. V současné době má společnost AXIOM TECH s.r.o. osmdesát zaměstnanců, z toho je 80% techniků.
Působíme po celé České republice. Díky našim 3 pobočkám jsme Vám blíže ať jste z jakékoli části naší republiky.

Naše činnosti jsou postavené na partnerství se společností Siemens. Řadíme se mezi nejvýznamnější partnery společnosti Siemens v oblasti softwarových technologií v Evropě a jako jediní v ČR jsme se v roce 2015 stali platinovým partnerem. Našim zákazníkům tak umožňujeme pracovat s nejmodernějšími technologiemi a díky tomu jim pomáháme být v rámci svých produktů a služeb špičkou na trhu.

Gold Smart Expert PartnerV roce 2018 jsme obdrželi certifikaci Gold Smart Expert v oblastech NX CAD, NX CAM, Solid Edge, Tecnomatix Plantsim, Tecnomatix Robotics a Simcenter 3D. Smart Expert je standard, který umožňuje partnerům získat uznání za své odborné znalosti v různých průmyslových odvětvích a sortimentech produktů. Naši zákazníci požadují hluboké odborné znalosti v oblasti obchodu, řešení a průmyslu, ověřené existujícími odkazy a osvědčenými postupy. Tato specializace nám proto podporuje odlišení se na trhu díky dlouholetým zkušenostem. Dále využijeme tuto kvalifikaci, abychom neustále rozšiřovali své odborné znalosti v oblasti digitalizace průmyslu a nabídli našim zákazníkům specializované a vysoce kvalitní služby s řešením společnosti Siemens.

Díky usilovné práci celého týmu AXIOM TECH a díky investicím do rozvoje obchodního a technického týmu jsme dosáhli na status Siemens Platinum partner, tento status jsem získali jako jediný partner společnosti Siemens v ČR.

Společnost Siemens se neustále rozvíjí a investuje nemalé prostředky do svých řešení a softwarových technologií. I my se díky tomu neustále rozvíjíme, držíme krok s nejlepšími. Důkazem toho je, že jsme pravidelně oceňováni jako Top partner roku  a opakovaně máme ve svých řadách kolegy s titulem Nejlepší obchodník roku.

Top partner a Top sales Person Siemens

Těchto ocenění si nesmírně vážíme a dává nám to zprávu, že svou práci děláme správně, a že pro své zákazníky přinášíme odbornost a vysokou přidanou hodnotu v podobě širokého spektra softwarových technologií Siemens.
Naši zákazníci ví, že ve spolupráci s námi se jim daří prosazovat na dnešním složitém trhu.

Abychom pokryli veškeré požadavky našich zákazníků, v tomto případě v oblasti CAM, jsme také autorizovaným partnerem společnosti CG Tech. Jsme jediným dodavatelem špičkového software VERICUT v ČR.
 

 

 

 

 

Naše řešení je založeno především na produktech

 • NX a SOLID EDGE pro oblast CAD/CAM/CAE
 • TEAMCENTER celosvětově nejrozšířenější PLM systém
 • TECNOMATIX digitální továrna (simulace a optimalizace výrobních procesů)
 • FEMAP pro široké spektrum strojírenských analýz a vizualizací
 • SIMCENTER pro simulace a testovací řešení
 • VERICUT pro oblast verifikace a vizualizace NC obrábění

AXIOM TECH s.r.o. zároveň poskytuje konzultační a inženýrské služby v těchto oblastech

 • CAx/PLM analýzy a implementace projektů
 • Provádění technických analýz v oblasti statiky, dynamiky a kinematiky
 • Simulace výrobních procesů, optimalizace, simulace a plánování procesů pomocí systému TECNOMATIX
 • Školení, mentoring, konzultace
 • Outsourcing CAx/PLM specialistů
 • Konstrukční kancelář – konstrukce, návrhy, modelování a zajištění výroby tvarově složitých součástí

 

Podívejte se na to, jak naši zákazníci používají řešení Siemens

 

 

Nahoru