Xcelerator Share pro Tecnomatix Process Simulate

Podívejte se, jak jednoduché je propojit konstruktéra nebo plánovače linek a robotika pomocí Cloud řešení. Aplikace Xcelerator Share se postará o sdílení 3D dat, reportů a poznámek v celém týmu. Data si zobrazíte například ve vašem prohlížeči. Máte vždy jednoduchý přístup k projektu z bezpečného uložiště.

Navíc, oproti klasickým cloud službám, které známe z běžného office života, získáváte plnou integraci se Siemens produkty, kdy můžete vytvářet reporty a vkládat jej k projektu, zadávat poznámky přímo do simulačních studií a ty pak ideálně sdílet dál ve svém týmu. Máte možnost vytvářet úkoly pro ostatní členy v týmu a sledovat jejich stav. Každý, kdo obdržel nový úkol je na něj upozorněn a v cloudu má všechna potřebná data validní a přístupná.

Ve videu se můžete podívat na celý průběh spolupráce mezi různými odděleními a robotiky.

Zaujalo vás řešení Xcelerator Share pro Tecnomatix Process Simulate? Neváhejte nám napsat a my vám moc rádi předvedeme více.

Chci více informací

 

Nahoru

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.