Produkty

Řadíme se mezi nejvýznamnější partnery společnosti Siemens Industry Software v oblasti softwarových technologií v Evropě a jako jediní v ČR jsme se v roce 2015 stali platinovým partnerem. Našim zákazníkům tak umožňujeme pracovat s nejmodernějšími technologiemi a díky tomu jim pomáháme být v rámci svých produktů a služeb špičkou na trhu.
Abychom pokryli veškeré požadavky našich zákazníků, v tomto případě v oblasti CAM, jsme také autorizovaným partnerem společnosti CG Tech. Jsme jediným dodavatelem špičkového softwaru VERICUT v ČR.

Vývoj a konstrukce

Pro ty z Vás, kteří mají vlastní vývoj a konstrukci, jsou určené nástroje NX a Solid Edge. Jedná se o přední CAD, CAE, CAM systémy, které využívají jak velké společnosti, tak i malé firmy k tomu, aby své vize a inovace přeměnili v realitu.

Simulace

Abychom získali lepší představu o tom, jak se výrobek bude v reálu chovat, jsou tu analýzy a simulace v rámci MKP, které zajišťuje systém Simcenter. Lze tak vyhodnotit zatížení výrobku bez výroby několika prototypů.

PLM

Při vývoji mohou vznikat velké množství dat, které je v dnešní době potřeba efektivně řídit. K tomu je pro zákazníky připraven systém Teamcenter. Díky němu můžete řídit jakákoliv data od nabídky po výrobu a mít tak přehled co se událo, děje a má dít.

Digitální dvojče

Tecnomatix, neboli Digitální továrna, je rodina nástrojů, které umožňují simulovat a optimalizovat výrobu, výrobní procesy, logistické procesy, pokročilé plánování výroby atd. Tyto nástroje přesně kopírují trend dnešní doby, jenž jsou známé pod pojmy Industry 4.0 nebo 4. průmyslová revoluce, tzn. maximální digitalizace a virtualizace.

Optimalizace

Již bylo zmíněno, že jsme partnerem společnosti CG Tech a systému VERICUT, který slouží pro detailní verifikace a optimalizace CNC obrábění. Lze tak maximálně optimalizovat proces obrábění a tím zefektivnit výrobu produktu. V praxi to znamená zvýšení vytíženosti strojů na max s téměř nulovou zmetkovitostí a eliminaci možných kolizí nástroje.

 

Podívejte se na to, jak naši zákazníci používají řešení Siemens

Nahoru