Produkty

Produkty AXIOM TECHŘadíme se mezi nejvýznamnější partnery společnosti Siemens Digital Industries Software v oblasti softwarových technologií v Evropě a jako jediní v ČR jsme se v roce 2015 stali platinovým partnerem.

Našim zákazníkům tak umožňujeme pracovat s nejmodernějšími technologiemi a díky tomu jim pomáháme být v rámci svých produktů a služeb špičkou na trhu.

Abychom pokryli veškeré požadavky našich zákazníků i v oblasti CAM, jsme také jediným autorizovaným partnerem společnosti CG Tech v ČR.

Software VERICUT stal průmyslovým standardem pro simulaci CNC obrábění s cílem odhalit chyby, možné kolize nebo oblasti neúčinnosti Vašeho CNC obrábění.

Produkty AXIOM TECHVývoj a konstrukce

Pro ty z Vás, kteří mají vlastní vývoj a konstrukci, jsou určené nástroje NX a Solid Edge. Jedná se o přední CAD, CAE, CAM systémy, které využívají jak velké společnosti, tak i malé firmy k tomu, aby své vize a inovace přeměnili v realitu.

Simulace

Abychom získali lepší představu o tom, jak se výrobek bude v reálu chovat, jsou tu analýzy a simulace v rámci MKP, které zajišťuje systém Simcenter. Lze tak vyhodnotit zatížení výrobku bez výroby několika prototypů.

Produkty AXIOM TECHPLM

Při vývoji mohou vznikat velké množství dat, které je v dnešní době potřeba efektivně řídit. K tomu je pro zákazníky připraven systém Teamcenter. Díky němu můžete řídit jakákoliv data od nabídky po výrobu a mít tak přehled co se událo, děje a má dít.

ALM

ALM Polarion je jednotné řešení životního cyklu aplikací, díky kterému můžete navrhovat, vyvíjet, testovat a spravovat komplexní softwarové systémy ve webovém rozhraní. Spojuje týmy a projekty a umožňuje vývojářům nepřetržitě integrovat, ověřovat a schvalovat narůstající množství požadavků, které musí být zakomponovány do aplikace.

Produkty AXIOM TECH

Digitální dvojče

Digitální továrna Tecnomatix je rodina nástrojů, které umožňují simulovat a optimalizovat výrobu, výrobní procesy, logistické procesy a poskytuje APS pokročilé plánování a řízení výroby. Tyto nástroje přesně kopírují trendy dnešní doby Industry 4.0 nebo 4. průmyslová revoluce, tzn. maximální digitalizace a virtualizace.

Optimalizace

Již bylo zmíněno, že jsme partnerem společnosti CG Tech a systému VERICUT, který slouží pro detailní verifikace a optimalizace CNC obrábění. Lze tak maximálně optimalizovat proces obrábění a tím zefektivnit výrobu produktu. V praxi to znamená zvýšení vytíženosti strojů na max s téměř nulovou zmetkovitostí a eliminaci možných kolizí nástroje.

Podívejte se na to, jak naši zákazníci používají řešení Siemens

 

 
Nenašli jste, co potřebujete? Neváhejte nám napsat a my Vám moc rádi poradíme.
Chci více informací

 

 

Nahoru

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.