Služby

Služby AXIOM TECHŠkolení

K jednotlivým nástrojům poskytujeme i rozsáhlou technickou podporu. Početný tým specialistů je Vám tak k dispozici, aby náběh a využití těchto nástrojů bylo co nejefektivnější. Jako jediní v ČR jsme certifikovaní pro školení a podporu dodavatelů společnosti Daimler.  Můžeme Vám tak pomoci při spolupráci s touto nadnárodní společností a zajistíme, aby technická úroveň Vaší společnosti odpovídala jejím standardům.

Programování

Nedílnou součástí našeho týmu jsou i programátoři, kteří dokážou přizpůsobit a customizovat Siemens aplikace Vašim konkrétním požadavkům a potřebám.

Služby AXIOM TECHInženýrské služby

Jsme nejen dodavatelem Siemens řešení, ale sami jsme i jeho uživateli. Můžeme tedy říci, že známe problematiku trhu a běžné praxe, protože stejně jako Vy i my se v ní pohybujeme a řešíme podobné problémy. Můžeme Vám tak velmi dobře pomoci jak tyto problémy řešit a případně jim předejít. V naší vlastní konstrukční kanceláři pracují zkušení konstruktéři na projektech zákazníků z automotive ale i z dalších odvětví.

Výpočty

Máme tým specialistů výpočtářů, který jsou schopni za Vás simulovat chování výrobku v reálných podmínkách a to v rámci různých oblastí jako jsou statika, dynamika a kinematika.

Služby AXIOM TECHNC programování

Tvorba a verifikace NC obrábění je ve výrobě standardem a proto se intenzivně zabýváme i touto problematikou a jsme tak schopni poskytnout velkou přidanou hodnotu.

Optimalizace výroby

Dnešním trendem je optimalizace výroby a proto i tuto oblast zaštiťujeme a řešíme různé projekty od jednotlivých procesů ve výrobě přes logistiku až po pokročilé plánování výroby. Zákazník tak získá podklady, jak vyrábět více se stávajícími nebo menšími výrobními prostředky. S tím souvisí i trend nahrazení člověka robotem. Klíčovým faktorem je poté program robota, což je další oblast našich služeb.

Vlastní vývoj

Naše dceřiná společnost ProPelety se zaměřuje na oblast obnovitelných zdrojů, konkrétně na vývoj a výrobu peletkovacích linek. Při vývoji těchto linek se kompletně využívá technologií Siemens. Opět je to zpráva pro naše zákazníky, že nejsme pouze dodavatelem těchto řešení, ale že jej sami využíváme.

 

Podívejte se na to, jak naši zákazníci používají řešení Siemens

 

Kontaktovat pro více informací

 

 

Nahoru