Služby

K jednotlivým nástrojům poskytujeme i technickou podporu. Početný tým specialistů je Vám tak k dispozici, aby náběh a využití těchto nástrojů bylo co nejefektivnější.

Školení

Jako jediní v ČR jme certifikovaní pro školení a podporu dodavatelů společnosti Daimler.  Můžeme Vám tak pomoci při spolupráci s touto nadnárodní společností a zajistíme, aby technická úroveň Vaší společnosti odpovídala jejím standardům.

Programování

Nedílnou součástí našeho týmu jsou i programátoři, kteří dokážou přizpůsobit a customizovat Siemens aplikace Vašim konkrétním požadavkům a potřebám.

Inženýrské služby

Jsme nejen dodavatelem Siemens řešení, ale sami jsme i jeho uživateli. Můžeme tedy říci, že známe problematiku trhu a běžné praxe, protože stejně jako Vy i my se v ní pohybujeme a řešíme podobné problémy. Můžeme Vám tak velmi dobře pomoci jak tyto problémy řešit a případně jim předejít.

Patří sem naše vlastní konstrukční kancelář, kde naši konstruktéři pracují na projektech našich zákazníků z automotive ale i dalších odvětví.

Výpočty

Pomáháme také společnostem s vývojem jejich vlastních výrobků, máme specialisty výpočtáře, který jsou schopni za Vás simulovat chování výrobku v reálných podmínkách a to v rámci různých oblastí jako je statika, dynamika, kinematika.

NC programování

Tvorba a verifikace NC obrábění je v oblasti výroby standardem a proto jedna část naší společnosti se zabývá čistě touto problematikou a jsme tak schopni poskytnout velkou přidanou hodnotu právě v této oblasti.

Optimalizace výroby

Dnešním trendem je optimalizace výroby a proto i tuto oblast zaštiťujeme a řešíme různé projekty od jednotlivých procesů ve výrobě přes logistiku až po pokročilé plánování výroby. Zákazník tak získá podklady, jak vyrábět více se stávajícími nebo menšími výrobními prostředky.

S tím souvisí i trend nahrazení člověka robotem. Klíčovým faktorem je poté program robota, což je další oblast našich služeb.

Vlastní vývoj

Naše dceřiná společnost ProPelety se zaměřuje na oblast obnovitelných zdrojů, konkrétně na vývoj a výrobu peletkovacích linek. Při vývoji těchto linek se kompletně využívá technologií Siemens. Opět je to zpráva pro naše zákazníky, že nejsme pouze dodavatelem těchto řešení, ale že jej sami využíváme.

 

Podívejte se na to, jak naši zákazníci používají řešení Siemens

 

Kontaktovat pro více informací

Nahoru