Teamcenter - Rozšíření řešení o oblast technologie a výroby

V současném vysoce konkurenčním a mezinárodním prostředí musejí společnosti dodávat na trh pouze výrobky špičkové kvality. Řízení životního cyklu výrobku (PLM, Product Lifecycle Management) jim to umožňuje. Celopodnikový PLM systém podporuje inovaci výrobků a podnikových procesů tím, že umožňuje nejen vytvořit správný výrobek, ale navíc jej vytvořit správným způsobem. Softwarové řešení Teamcenter je nejrozšířenějším PLM systémem na světě.

PLM systém Teamcenter podporuje inovace a zlepšuje produktivitu díky propojení lidí s výrobkem, vědomostmi a postupy, které jsou potřebné k jeho efektivnímu fungování. Osvědčená řešení pro digitální řízení životního cyklu výrobku, která Teamcenter nabízí, jsou postavena na základě otevřeného PLM. Teamcenter spojuje lidi v rámci celého životního cyklu výrobku pomocí jediného zdroje znalostí o produktech a procesech. Ucelené portfolio modulů Teamcenter, zahrnující komplexní řešení PLM, vám poskytuje pružnost při výběru správné kombinace řešení pro potřeby vaší společnosti. Společnostem umožňuje rozhodovat se na základě jednotných a přesných informací, a to v každé fázi životního cyklu výrobku. Teamcenter se opírá o dlouholeté zkušenosti a výsadní postavení společnosti Siemens Industry Software v oblasti PLM řešení.

Teamcenter - Střední a velké společnostProduktivita

Jediný zdroj informací o výrobku a výrobních procesech je zárukou, že členové výrobního týmu budou mít - kdykoli a kdekoli - k dispozici informace, které jim umožní udělat více práce za kratší dobu.

Týmová práce

Bezprostřední spolupráce globálně působících týmů a jejich dodavatelů významně urychluje možnosti kvalifikovaného rozhodování, což přispívá i k vyšší důvěře.

Snížení nákladů

Teamcenter snižuje náklady na vlastnictví PLM díky eliminaci nákladného přizpůsobování aplikace, snazší integraci, aktualizaci i školení.

Úspěch

Pokud se rozhodnete používat nejrozšířenější PLM systém na světě, jste v dobrých rukou - právě schopnost přinášet uživatelům osvědčené hodnoty je důvodem, proč Teamcenter volí stále více zákazníků.

 

Zaujalo Vás PLM řešení Teamcenter nebo se zajímáte o zefektivnění správy dat u Vás? Neváhejte nás kontaktovat a my Vám moc rádi předvedeme více.

Nahoru