Solid Edge CAD systém

Solid Edge Solid Edge je průkopník v synchronních technologiích. Konstrukce je daleko rychlejší a jednodušší oproti konkurenčním software. Software umí pracovat jak s malými, tak i velkými sestavami, obsahuje integrovanou správu dat neboli správu technické dokumentace, 2D kreslení je v rámci software úplně zdarma (2D i 3D v jednom software). Software je ideální pro rychlé pochopení. To vše jsou klíčové přednosti, které vám umožní dostat výrobek na trh rychleji.


Solid Edge CAD systém AXIOM TECHVlastnictví klíčových technologií

Výrobce Solid Edge vlastní a vyvíjí vedle svých CAx a PLM produktů i všechny klíčové technologie a otevřené platformy pro modelování, které ve svých produktech využívá. Jedná se zejména o modelovací jádro Parasolid, a jádro pro práci s vazbami a kontakty v sestavách D-Cube, které jsou využívány i řadou přímo konkurenčních produktů.

Licencování

Software máme ve variantách doživotních licencí. Oproti konkurenčním software, kde se platí pronájmy, máte doživotní právo užívání software a nikdy se nestane, že by vám někdo blokoval přístup k Vašim datům, jak to bývá zvykem u pronájmů, pokud firma nezaplatí nebo se zpozdí se splátkou.

 

Více informací o Solid Edge CAD systému


Neváhejte a zažádejte si o zkušební verzi nebo předváděcí akci software Solid Edge ještě dnes

Stáhněte si ZDARMA Solid Edge Online Trial zkušební verzi na 45 dní!

 

Kontaktujte naše specialisty, pokud vás Solid Edge CAD systém zajímá