Ostatní produkty portfolia AXIOM TECH

Kromě širokého spektra softwarů společnosti Siemens PLM Software patří do našeho portfolia několik neméně významných produktů, doplňujích možné požadavky zákazníků na zpracování schematických zapojení, normalizovaných dílů či z oboru slévárenství. Komplexnost celé naší nabídky doplňujeme přehledem pracovních stanic společnosti Hewlett Packard a 3D polohovacích zařízení.

TDS Technik

Strojírenská nadstavba TDS-TECHNIK je vítaným pomocníkem každého konstruktéra pracujícího se systémem Solid Edge a NX. TDS-TECHNIK se velkou měrou zasluhuje zejména o snížení rutinní práce při využívání normalizovaných dílů v sestavách.

Pracovní grafické stanice

Pracovní stanice HP Z se vyznačují vysokou účinností a nabízí inovace, které jsou špičkami ve svém oboru. Tyto inovace snižují spotřebu i náklady na energie a současně zajišťují lepší pracovní prostředí.

3D polohovací zařízení

Zažijte revoluci ve způsobu práce s 3D aplikacemi. Posouvejte, přibližujte a otáčejte s modelem nebo kamerou, jako byste je drželi v ruce. To je úroveň ovládání, která není možná s tradiční myší a klávesnicí. Pokud pracujete se složitými sestavami, oslnivými 3D modely či prolétáte fantastickým světem 3D, s 3D myší uvolníte svou představivost.

Nahoru