• Nacházíte se zde:
  • O nás
  • Projekty EU

Nepřehlédněte

Dotace Evropské unie

Logo Evropské unie

Společnost AXIOM TECH s.r.o. získala dotaci na realizaci projektu Podpora odbornosti zaměstnanců AXIOM TECH


Zpravodaj AXIOM TECH

Přečtěte si náš pravidelný ZPRAVODAJ. Na vyžádání Vám aktuální číslo rádi zašleme i v tištěné podobě poštou na Vaši adresu.


Nabídka zaměstnání ve společnosti AXIOM TECH s.r.o.

Náš obchodní a technický tým pracuje s vyspělými CAX systémy NX, SOLID EDGE, TEAMCENTER, TECNOMATIX a VERICUT. V rámci rozvoje naší společnosti hledáme nové posily našeho týmu ve Zlíně i Žďáru nad Sázavou.


Projekty EU

Evropská unie - Operační program Zaměstnanost

 

Podpora odbornosti zaměstnanců AXIOM TECH s.r.o.

Registrační číslo projektu

CZ.03.1.52/0.0/0.0/16_043/0004169.

Společnost AXIOM TECH s.r.o. získala na základě žádosti o podporu z Operačního programu Zaměstnanost získala dotaci na realizaci projektu Podpora odbornosti zaměstnanců AXIOM TECH s.r.o. registrační číslo CZ.03.1.52/0.0/0.0/16_043/0004169.

Tento projekt bude realizován v období 1.7.2017 až 28.2.2019.

Cílem projektu je proškolení zaměstnanců společnosti formou kurzů, které jsou zaměřeny na obecné IT kurzy, měkké manažerské dovednosti a účetní problematiku. Během těchto kurzů zaměstnanci získají nové znalosti a dovednosti, které si poté během svých pracovních povinností osvojí do své praxe. Při výuce je kladen důraz na propojení teorie a praxe. Kurzy, které budou v rámci projektu realizovány se již nyní plánují a brzy je budeme školit.

 

 

Logo Evropské unie

 

Zhodnocení agromateriálů gasifikací pro efektivní kogenerační výrobu elektrické energie a tepla

Registrační číslo projektu

CZ.01.1.02/0.0/0.0/15_019/0004885

Číslo a název prioritní osy

OP PIK PO-1 „Rozvoj výzkumu a vývoje pro inovace“

Cílová náplň projektu

Cílem projektu je získat nové znalosti, unikátních v relevantním oboru, které povedou k vývoji nového produktu (gasifikační zařízení a testovací technologie) uplatnitelného na mezinárodním trhu, a který bude umožňovat zavádět inovace vyšších řádů.