16. 9. 2022

Xcelerator Share - další krok vpřed v digitální transformaci

Xcelerator Share od AXIOM TECH

Siemens uvádí digitální platformu Siemens Xcelerator na podporu digitální transformace zákazníků všech velikostí.


Xcelerator Share AXIOM TECHV rámci hybridního pronájmu Siemens software tzv. XaaS je v této službě zahrnuta možnost cloudového sdílení a ukládání dat Xcelerator Share. Xcelerator Share je produkt, který otevírá všem uživatelům cestu jak bezpečně a efektivně sdílet data vytvořená pomocí různých software řešení od Siemens.

Použití cloudového uložiště je velmi jednoduché a intuitivní. Licence a přístup je navázán přímo na vaše licence Siemens software pořízené v rámci hybridního pronájmu (XaaS). Nicméně pro dočasné nasdílení dat mimo vaši firmu, například vašim dodavatelům, je možno zaslat pozvánku ke spolupráci nad daty a tím získává přístup do daného projektu i tento pozvaný uživatel bez nutnosti mít XaaS službu aktivní. Už je jen na Vás, jaká práva k datům mu přiřadíte. ​​

Hlavní výhody Xcelerator Share

   1. Získáte bezpečné cloudové uložiště se synchronizací na desktop PC​
   2. Sdílíte projekty na základě práv uživatelů s možností jednoduché správy úkolů​
   3. Spolupracujete nad 3D daty s možností poznámkování nebo využitím rozšířené reality (Augmented reality)​
   4. Vše máte dostupné na jakémkoliv zařízení kdykoliv díky Web aplikaci


Xcelerator Share AXIOM TECHPřečtěte si více o Xcelerator Share.

Najdete zde i videa s ukázkami, jak Xcelerator Share pro konkrétní oblasti - NX CAD, NX CAM, Solid Edge, Teamcenter, Teamcenter Manufacturing, Simcenter 3D, Simcenter STAR-CCM+, Tecnomatix Process Simulate a Tecnomatics Plant Simulation - využívají jednotlivá oddělení při spolupráci.

Zaujalo Vás řešení Xcelerator Share? Nebo máte software v režimu Hybridního pronájmu XaaS a nevěděli jste že je pro Vás tato služba k dispozici? Zaujala Vás tato moderní možnost sdílení a spolupráce nad daty?

 

Zaujalo Vás Xcelerator Share? Neváhejte nás kontaktovat a my Vám moc rádi předvedeme více.

 

Nahoru

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.