Teamcenter

Naše PLM řěšení je postaveno na jednotné platformě TEAMCENTER. PLM systém TEAMCENTER spojuje lidi z celého životního cyklu výrobku pomocí jediného zdroje znalostí o produktech a procesech. Ucelené portfolio Teamcenter zahrnující komplexní řešení PLM vám poskytuje pružnost při výběru správné kombinace řešení pro potřeby vašeho podniku. 

Dostupná PLM řešení

PLM řešení pro malé a střední společnosti

Teamcenter Standard Design & Office nabízí před-konfigurované procesy, snadnou instalaci a nastavení. To vše při velmi nízkých celkových nákladech. Řešení řídí celý proces vývoje produktu a výrazně usnadňuje práci menším a středně velkým společnostem, které dnes čelí explozi dat vyvolané rostoucí složitostí produktů a konstrukcí ve 3D.

 


PLM řešení pro střední a velké korporátní společnosti

V současném vysoce konkurenčním a mezinárodním prostředí musejí společnosti dodávat na trh pouze výrobky špičkové kvality. Řízení životního cyklu výrobku (PLM, Product Lifecycle Management) jim to umožňuje. Celopodnikový PLM systém podporuje inovaci výrobků a podnikových procesů tím, že umožňuje nejen vytvořit správný výrobek, ale navíc jej vytvořit správným způsobem. Softwarové řešení Teamcenter je nejrozšířenějším PLM systémem na světě. Podporuje inovace a zlepšuje produktivitu díky propojení lidí s výrobkem, vědomostmi a postupy, které jsou potřebné k jeho efektivnímu fungování. Osvědčená řešení pro digitální řízení životního cyklu výrobku, která Teamcenter nabízí, jsou postavena na základě otevřeného PLM.

Když budete mít dobrý přehled o životním cyklu svého výrobku, můžete znalosti o produktu a procesech přeměnit na opakovaně použitelnou konkurenční výhodu. PLM/PDM systém Teamcenter nabízí nejširší a nejhlubší řešení v oboru, od plánování portfolia přes vývoj produktu, výrobu, servis/udržení na trhu až po stažení z oběhu.

 

Případové studie

Významný zákazník AXIOM TECH

Motor Jikov (ČR)

Ostatní případové studie SIEMENS Industry Software

Air international
Autocar
Benalu
Black Diamond
Bosch Siemens Hausgerate (BSH)
Cofely Energy & Infra
Everdigm
FEI
Hermle-Leibinger Systemtechnik
Integrated DNA
Leutenegger Frei AG
Pilatus
Reichle De-Massari
Red Bull Racing
Saltek
(ČR)
Shenzhen Hangsheng Electronics
Sichuan Changhong

Verhoeven Oss
Zoomlion (video ukázka)

 

Použité texty a videa jsou převzaty z materiálů společnosti Siemens Industry Software.

 

Aktuality

 

Nahoru