Webinář - Záznam

Čt, 10. 2. 2022 | 10:00 - 11:00 hod.

Generativní přístup navrhování výrobků

webinář Digital Industry 2022

3. webinář série Digital Industry 2022


Nejnovější metody konstruování pomocí parametrické, ale i topologické optimalizace, které nabízí CAx platforma Siemens.
 

 

Inženýrské oblasti, zabývající se generativním návrhem, získávají stále více pozornosti s industrializací aditivní výroby. Použití optimalizace topologie pro návrh ocelových konstrukcí je známé již poměrně dlouho, přesto ji využívá pouze hrstka světových společností. Většina vývojářů tak stále využívá metody návrhu pokus-omyl, což vede ke vzniku předimenzovaných konstrukcí, které zdaleka nedosahují vlastností získaných pomocí generativního návrhu a aditivní výroby. 

Ve 3. webináři série Digital Industry 2022 se společně podíváme na možnosti parametrické, ale i topologické optimalizace, které nabízí CAx platforma Siemens. První část bude věnována topologické optimalizaci v případě strukturálních aplikaci, tj. např u ocelových konstrukcí, kde Siemens nabízí dva nástroje, které si vzájemně porovnáme. V druhé části vám představíme novinku v oblasti generativního návrhu, kterou je CFD topologická optimalizace v rámci naší vlajkové lodi na poli CFD simulací Star-CCM+. Závěrem se podíváme na parametrickou optimalizaci s využitím nejpokročilejšího optimalizačního nástroje HEEDS.

Záznam z úvodního webináře Digital Industry 2022

V rámci prvního bloku se můžete dále těšit na navazující webináře z kategorie PRODUCT DESIGN.

 
 

Chci se registrovat na sérii webinářů

 

Webináře jsou bezplatné pro všechny registrované účastníky. S jednou registrací můžete sledovat celou sérii navazujících webinářů a není nutné se registrovat vícekrát. Do registračního mailu Vám přijde odkaz na Zoom vysílání platný pro všechny webináře.
Všichni registrovaní obdrží záznam.

 

Žádost o zaslání záznamu

  

Webinář

AXIOM TECH s.r.o.

Zlín

  • Ulice: Kamenná 2525
  • Město: Zlín
  • PSČ: 76001
Nahoru

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.