10. 3. 2023

Digitální transformace: partnerství mezi Siemens a Hyundai-Kia

Digitální transformace: partnerství mezi Siemens a Hyundai-Kia

Partnerství Siemens a Hyundai-Kia se zaměřuje na využití digitálního dvojčete a simulační technologie ke zlepšení konstrukčních a výrobních procesů vozidel.


Společnosti Siemens a Hyundai-Kia Motors spolupracují na posílení digitální transformace v automobilovém průmyslu. Partnerství se zaměří na využití digitálního dvojčete a simulační technologie společnosti Siemens ke zlepšení konstrukčních a výrobních procesů vozidel. Pomůže také optimalizovat výrobu a zkrátit dobu uvedení nových vozidel na trh.

Digitální transformace: partnerství mezi Siemens a Hyundai-KiaSiemens poskytne společnosti Hyundai-Kia přístup ke svému Xcelerator portfoliu, které zahrnuje Simcenter pro simulaci a testování, Teamcenter pro řízení životního cyklu výrobku a průmyslovou platformu MindSphere IoT. Partnerství umožní společnosti Hyundai-Kia vyvíjet a uvádět na trh nové modely rychleji a kvalitněji a zároveň snížit náklady a zlepšit udržitelnost.

Partnerství se rovněž zaměří na vývoj nových digitálních řešení pro automobilový průmysl, jako je virtuální uvádění do provozu a virtuální validace. Tato řešení pomohou zlepšit účinnost a efektivitu procesů návrhu a výroby vozidel a také snížit dopad výroby na životní prostředí.

Celkově představuje partnerství společností Siemens a Hyundai-Kia významný krok vpřed v digitální transformaci automobilového průmyslu. Využitím odborných znalostí společnosti Siemens v oblasti digitálních dvojčat a simulačních technologií může Hyundai-Kia urychlit inovace a zvýšit konkurenceschopnost na globálním automobilovém trhu.

Zaujalo vás některé z řešení, které využívají v Hyundai-Kia? Neváhejte nás kontaktovat a my vám moc rádi předvedeme více.

Nahoru

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.