5. 3. 2021

Plant Simulation – simulace sociálního distancování ve výrobě

Plant Simulation - AXIOM TECH - social distancing

Jak dostat své pracovníky zpět do práce a zároveň udržet provoz výrobních linek při dodržování sociálního odstupu?


Dynamická simulace pro zvládnutí sociálního distancování ve výrobě

Kvůli současnému stavu je výrobní průmysl konfrontován s vážnými problémy. Dochází k zastavením nebo omezením výroby, ať už z důvodu snížené poptávky nebo kvůli nedostatku pracovníků. Jak dostat své pracovníky zpět do práce? Jak udržet provoz výrobních linek a přitom dodržovat sociální distanční standardy a zabezpečit bezpečnost zaměstnanců? Klíčem je virtuální simulace.

Vizualizace sociálního distancování v Plant Simulation

Plant Simulation vám umožňuje vizualizovat sociální distancování a vyhodnotit riziko infekce na výrobní lince. To nejen zajišťuje bezpečnost každého jednotlivce, ale také zvyšuje bezpečnost výrobního procesu. Kromě toho se očekává, že výrobní linky se zlepšenými bezpečnostními opatřeními ztratí produktivitu. Plant Simulation však umožňuje uživatelům vizualizovat objem výroby, který lze na výrobní lince očekávat. Plant Simulation pomáhá zpracovatelskému průmyslu udržovat provoz společnosti a získávat konkurenční výhodu.

Virtuální simulace a analýza využívající Plant Simulation, může být nástrojem, který uvede vaše zařízení zpět do provozu a zároveň optimalizuje propustnost a maximalizuje bezpečnost pracovníků prostřednictvím řízení provozu.

 

Zaujalo Vás řešení Plant Simulation? Neváhejte nás kontaktovat a my Vám moc rádi předvedeme více.

Nahoru