4. 2. 2021

CGTech vydal novou verzi VERICUT 9.1.1

CGTech vydal novou verzi VERICUT 9.1.1

Objevte ostřejší, jasnější a realističtější pohledy na stroje a proces obrábění. VERICUT ve verzi 9.1.1 opět přináší vylepšení, která uživatelům zjednoduší a zpříjemní práci.


CGTech vydal novou verzi VERICUT 9.1.1Force optimalizace

VERICUT 9.1.1 nabízí rychlejší a snazší nastavení analýzy a optimalizace s novými vylepšeními režimu Force „Learn“ a Force Charts. Režim učení zavádí v optimalizaci umělou inteligenci (A.I.) - VERICUT se při simulaci dokáže naučit z Vámi definovaného stylu obrábění, automaticky nastavuje nástroje pro optimalizaci a po učení může automaticky optimalizovat NC programy.

Pomocí režimu Learn může téměř každý vytvořit vysoce optimalizované NC programy z existujících programů. Optimalizace pro vícekanálové stroje Vám umožňuje optimalizovat NC kód, který běží na všech kanálech najednou nebo na vybraných kanálech.

CGTech vydal novou verzi VERICUT 9.1.1Multi-Tool Station

V nové verzi určitě oceníte větší podporu pro nástroje uspořádané na stanicích s více nástroji, včetně podpory pro závitníky a „mrtvé“ (bezvřetenové) vrtáky. VERICUT poskytuje oznámení o chybách pro pohyby, které nejsou podél osy nástroje, jako jsou boční pohyby nástroje, a když rychlost posuvu závitu a otáčky vřetena nevytvoří požadovaná vlákna.

Informativní náhledy

Ve VERICUT 9.1.1 můžete pořizovat informativní obrázky s jasnými pokyny pro obsluhu a kontrolu dílce.

Aditivní technologie

Simulujte procesy aditivní výroby bez potřeby modelu. Ve VERICUT 9.1.1 vytvoříte vnořené aditivní součásti a sestavíte je do „spojených“ částí nebo je můžete přesunout samostatně do následných nastaveníCGTech vydal novou verzi VERICUT 9.1.1.

Nový „aditivní“ výchozí typ obrábění umožňuje co nejlépe využívat systémové prostředky ke zlepšení výkonu simulace aditiv, což je obzvláště užitečné pro součásti Big Area Additive Manufacturing (BAAM) a Large Scale Additive Manufacturing (LSAM).

Řešení dříku - shank na řezném nástroji

Frézovací a vrtací nástroje ve VERICUT 9.1.1 mají větší kontrolu nad nastavením neřezné části dříku sestavy nástroje. Definování stopek jako samostatných objektů od držáku a řezného nástroje umožňuje programátorům zjistit, kde nejsou řezné části nástroje.

Viditelnost modelů

Nyní můžete rychle zobrazit pohledy na obráběcí proces a získat tak lepší přístup k dílu odstraněním objektů pomocí akcí „Neviditelný“ a „Zakázat“. Možnost „Neviditelný“ skrývá objekty (komponenty nebo modely) z pohledu, ale v simulaci pro detekci kolizí stále existují. „Zakázáno“ vynechá objekt ze simulace tím, že jej skryje před zrakem a ignoruje jej kvůli detekci kolize.

 

Pokud Vás zajímá cokoliv ohledně optimalizace a verifikace obrábění ve VERICUT, neváhejte nás kontaktovat.

 

Nahoru