24. 6. 2020

Přichází Vericut 9.1

Vericut 9.1

Rychlejší a snadnější nastavení analýzy a optimalizace, větší kontrolu nad nastavením neřezné části, vetší podporu pro nástroje a mnohem více přináší nová verze VERICUT 9.1.


Vericut 9.1 Vylepšení optimalizace

Rychlejší a snadnější nastavení analýzy a optimalizace s novými vylepšeními režimu „Learn“ a Force Charts. Režim učení představuje optimalizaci umělé inteligence (A.I.); VERICUT se při simulaci učí obrábění, automaticky nastavuje nástroje pro optimalizaci a po učení může automaticky optimalizovat NC programy.

Informativní náhledy

Pořizujte informativní obrázky s jasnými pokyny pro obsluhu a kontrolu dílce.

Vericut 9.1Řešení dříku na řezném nástroji

Frézovací a vrtací nástroje ve VERICUTu mají větší kontrolu nad nastavením neřezné části dříku sestavy nástroje. Definování stopek jako samostatných objektů od držáku a řezného nástroje umožňuje programátorům zjistit, kde nejsou řezné části nástroje.

Multi-Tool Station

Vetší podpora pro nástroje uspořádané na stanicích s více nástroji, včetně podpory pro závitníky a „mrtvé“ (bezvřetenové) vrtáky. VERICUT poskytuje oznámení o chybách pro pohyby, které nejsou podél osy nástroje, jako jsou boční pohyby nástroje, a když rychlost posuvu závitu a otáčky vřetena nevytvoří požadovaná vlákna.

 

Nahoru