17. 12. 2019

CGTech uvedl novou verzi VERICUT verze 9.0

Novinky ve VERICUT verze 9.0

Vylepšený grafický design, rychlejší simulace, ostřejší pohledy a mnohá další vylepšení - to vše přináší nový VERICUT verze 9.


VERICUT 9.0 simuluje rychleji v novém grafickém prostředí prohlížení - vylepšený grafický design a výrazně vylepšená kvalita obrazu vám poskytnou ostřejší a jasnější pohledy, které usnadňují rozpoznání problémů a nedokonalostí v obrobených částech. Dále přináší plynulé přepínání mezi pohledy obrobku, stroje nebo profilu nebo rozvržením pohledů pro optimální zobrazení a také větší flexibilitu s pohledy.

Budete schopni používat rozložení zobrazení „Picture in Picture“ (malé zobrazení ve velkém zobrazení), více velkých zobrazení atd. Shrnutí všech novinek můžete shlédnout ve videu What´s new in VERICUT 9

Novinky ve VERICUT verze 9.0Zjednodušené ověření

AUTO-DIFF, Section a X-Caliper, lze použít v jakémkoli pohledu, což zefektivňuje ověřovací úsilí a zvyšuje produktivitu.

Nastavení vzhledu

Nastavení vzhledu doprovází možnost „Barva“ pro komponenty a modely,  lze je použít k přidání realismu k objektům v simulacích VERICUT. Vylepšená průsvitnost a zobrazení obráběného dílce vůči designu dílu.

Vylepšený X- Caliper

X-Caliper má několik nových měření a funkcí, které poskytují větší kontrolu nad měřenými rozměry. Náhledy obrázků lze vytisknout, uložit do obrazového souboru nebo použít v SetupPlans.

Plán nastavení

Nová funkce nastavení plánu usnadňuje vytváření obrazů ze simulace pomocí kót nebo poznámek, které pomáhají ostatním pochopit výrobní proces.

Novinky ve VERICUT verze 9.0

Nové okno řezů

Nové okno řezu se snadněji používá s dynamickými polohami řezů a úpravami úhlů. Pro definování rovin řezu je k dispozici více možností, včetně snadných ¾ „klínových“ řezů.

Multi Tool Station

Multi Tool Station byla přidána do nástroje Správce nástrojů, což umožňuje uživatelům nastavit nástroj, který obsahuje více nástrojů, připojený k jediné revolverové stanici.

VERICUT Reviewer

Aplikace VERICUT Reviewer je poháněna stejným vylepšeným grafickým enginem, který je součástí Verifikace VERICUT, a uživatelé si také okamžitě všimnou dramatického zvýšení výkonu!

Nahoru