22. 3. 2019

Solid Edge - nejproduktivnější řešení pro plechové díly ve své třídě

Solid Edge plechové díly

Zjednodušte se Solid Edge celý proces vývoje plechových výrobků od návrhu přes rozvin až po generování výkresu.


Návrh plechových dílů a sestav

Solid Edge umožňuje velmi rychlé, snadné a efektivní navrhování plechových dílů a sestav, včetně modifikací a výrobních řad, přičemž z dílů jsou přímo generovány asociativní rozvinuté tvary ihned použitelné pro výrobu.

Solid Edge - nejproduktivnější řešení pro plechové díly ve své třídě

Toto prostředí již dlouho obsahuje všechny funkce a specifické prvky, které věrně simulují specifické procesy, typické pro výrobu plechových dílů. Tyto díly je možné získat vystříháním, vysekáním, vypálením laserem, plazmou či vyřezáním vodním paprskem, včetně doplňkového tváření přímo na stroji a následným ohýbáním na klasických ohýbačkách nebo ohraňovacích lisech. Získání asociativního rozvinutého tvaru plechového dílu, jehož výpočet respektuje standardní normy i uživatelské zvyklosti, je samozřejmou součástí procesu.

Možnost převodů z jiných CAD

K dispozici je celá škála převodníků z obecných 3D formátů (IGES, STEP) nebo schopnost načítat i řadu nativních dat konkurenčních CAD systémů, např. soubory systémů Catia, Creo, Inventor, SolidWorks a dalších. S pomocí Synchronní Technologie lze i s importovaným dílem pracovat běžným způsobem, jako kdyby byl vytvořen přímo v Solid Edge.

 

Více informací z oblasti návrhu plechových dílů v Solid Edge najdete na našich stránkách nebo nás neváhejte kontaktovat.

Nahoru