Solid Edge

Solid Edge Solid Edge je průkopník v synchronních technologiích. Konstrukce je daleko rychlejší a jednodušší oproti konkurenčním software. Software umí pracovat jak s malými, tak i velkými sestavami, obsahuje integrovanou správu dat neboli správu technické dokumentace, 2D kreslení je v rámci software úplně zdarma (2D i 3D v jednom software). Software je ideální pro rychlé pochopení. To vše jsou klíčové přednosti, které vám umožní dostat výrobek na trh rychleji.


Vlastnictví klíčových technologií

Výrobce Solid Edge vlastní a vyvíjí vedle svých CAx a PLM produktů i všechny klíčové technologie a otevřené platformy pro modelování, které ve svých produktech využívá. Jedná se zejména o modelovací jádro Parasolid, a jádro pro práci s vazbami a kontakty v sestavách D-Cube, které jsou využívány i řadou přímo konkurenčních produktů.

Licencování

Software máme ve variantách doživotních licencí. Oproti konkurenčním software, kde se platí pronájmy, máte doživotní právo užívání software a nikdy se nestane, že by vám někdo blokoval přístup k Vašim datům, jak to bývá zvykem u pronájmů, pokud firma nezaplatí nebo se zpozdí se splátkou.

 

Více informací


Neváhejte a zažádejte si o zkušební verzi nebo předváděcí akci software Solid Edge ještě dnes.

Produktový list Solid Edge ST10 ke stažení

Stáhněte si ZDARMA Solid Edge Online Trial zkušební verzi na 45 dní!