Webinář - Záznam

Čt, 9. 11. 2023 | 10:00 - 11:00 hod.

Benefity využití PLM při programování CNC strojů a ve výrobě

Benefity využití PLM při programování CNC strojů a ve výrobě

Předvedeme vám, jak spojením PLM, technologie, CNC programátorů a následnou výrobou, získáte velké množství benefitů. Ukážeme vám PLM TEAMCENTER s integrací NX a propojením do výroby Shop Floor Connect.  


Ve většině případů slýcháme pojem PLM, neboli správa životního cyklu výrobku, ve spojení s konstrukcí a vývojem. My vám ale předvedeme, jak spojením PLM, technologie, CNC programátorů a následnou výrobou, získáte velké množství benefitů.

Ukážeme vám PLM TEAMCENTER s integrací NX a propojením do výroby Shop Floor Connect.

Jedním z nejčastějších témat dneška je digitalizace průmyslu a právě naše dva webináře vám ukážou, kde se dnes pohybujeme v rámci kompletní digitalizace přípravy výroby a propojení s výrobou na CNC strojích.

Vzhledem ke komplexnosti tzv. digitálního vlákna jsme se proto rozhodli téma rozdělit do dvou webinářů. Na téma se podíváme z pohledu technologů a dále z pohledu programátorů a výroby  

Na webináři se dozvíte

  • Jak může programátorovi usnadnit práci integrace CAM do PLM
  • Jak můžete snížit náklady na CNC obrábění tím, že důsledně pracujete s nářadím a používáte detailní správu zdrojů.
  • Jak kompletně pokrýt řetězec předání datového balíku operátorům na konkrétní stroj se všemi podklady co může potřebovat
  • Jaká práce vám odpadne oproti používání zastaralého File system přístupu při ukládání a archivaci NC dat a celých balíků

Druhý díl je určen NC programátorům a těm, kteří ve firmách řeší jak bezpečně a jednoznačně dodat na CNC stroj celý datový balík s možností následné jednoduché archivace. Dále ukážeme také jak se dá manažersky nahlížet na data z pohledu průběhu zakázky a řízení projektu.

 

Webinář je bezplatný pro všechny registrované účastníky.

 

 

Žádost o zaslání záznamu

  

Webinář

AXIOM TECH s.r.o.

Zlín

  • Ulice: Kamenná 2525
  • Město: Zlín
  • PSČ: 76001
Nahoru

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.