Veletrh

St, 24. 5. 2023 - Čt, 25. 5. 2023 | 9:00 - 18:00

Konference Digitální výroba 2023

Digitální výroba 2023

Online nebo v Brně! Přijďte se podívat, jak může digitalizace ve výrobě pomoct i vám. Po celé dva dny tu budeme pro vás.


Digitální transformace tuzemského průmyslu

Je v dnešní době koncepce digitalizace udržitelná? Je jasné, že společnosti, které se digitalizace vzdají, nebudou schopny držet krok. Vedle nových výzev se starší i novější digitální řešení ukazují jako jediná cesta pro konkurenceschopnou výrobu.
Konference Digitální výroba 2023 proběhne v hybridním formátu, takže si můžete vybrat, jakým způsobem budete náš obsah konzumovat: buď osobně v místě konání konference v Brně, nebo online.

Program konference

  • Ukázky reálných implementací digitalizace ve výrobě.
  • Speciální program pro malé a střední podniky v oblasti digitalizace.
  • Případové studie z nasazení prvků digitalizované výroby v ČR.

 

Program


Digitální transformace je komplexní disciplína a dva dny by nestačily na pokrytí všech témat, která nabízí. Proto bude letos konference Digitální výroba obsahovat řadu bonusů, včetně reálných příkladů digitalizace ve výrobě, speciálního programu pro malé a střední podniky v oblasti digitalizace a případových studií o zavádění prvků digitální výroby v České republice. My jsme si pro vás připravili případovou studii našeho zákazníka a po celé dva dny vámbudeme k dispozici na stánku.
Těšíme se na vás!

 

Chci se přijít podívat 

 

Nahoru

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.