Webinář - Zoom

Čt, 19. 5. 2022 | 10:00 - 11:00 hod.

Simulace a optimalizace NC obrábění

webinář Digital Industry 2022

9. webinář série Digital Industry 2022
Oblast Manufacturing


Ukážeme vám možnosti využití digitálního dvojčete NC strojů k simulaci vašich NC kódů tak, abyste zvýšili produktivitu ladění strojů, zabránili nechtěným kolizím. Moderním přístupem je také optimalizace těchto NC drah.

 

 

V devátém díle série Digital Industry se budeme bavit o pokročilé simulaci a optimalizaci CNC obrábění. Předchozí díly série pojednávají o digitalizaci a nutnosti pro vývoj a TPV využívat tzv. digitální dvojče procesů. Na tomto webináři vám představíme možnosti simulací CNC obrábění na digitálních modelech strojů v pokročilém systému VERICUT, které Vám dovolí výrazně zkrátit dobu odladění NC programů. Nedílnou součástí je ochrana nákladných technologií proti kolizím, které mohou poškodit obrobek, nástroj nebo celý stroj.

Velkou výhodou systému VERICUT je také to, že současně se simulací NC kódu můžete provést i jeho optimalizaci. Unikátní na tomto řešení je to, že celý systém pro optimalizaci pracovních posuvů využívá matematický model, který vyhodnocuje řezné síly. Díky této optimalizaci dokážeme zkrátit čas výroby od 5 - 20 % dle typu dílu. Při obrábění nevznikají žádné silové špičky, takže nástroje mají prodlouženou životnost. V neposlední řadě dokážeme pomocí optimalizace řešit i kvalitu obráběného povrchu.

Webinář samozřejmě není určen pouze uživatelům systému NX, ale díky mnoha interface pro přenos dat mezi VERUCT a CAM systémem, může být aplikován na pro širokou škálu těchto softwarů. Na webináři se dozvíte podrobnosti o tom, jestli a jak se dá VERICUT napojit na Váš systém a může Vám pomoci ochránit Vaše stroje, popřípadě zoptimalizovat NC programy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Webináře jsou bezplatné pro všechny registrované účastníky. S jednou registrací můžete sledovat celou sérii navazujících webinářů a není nutné se registrovat vícekrát. Do registračního mailu Vám přijde odkaz na Zoom vysílání platný pro všechny webináře.

 

Webinář

AXIOM TECH s.r.o.

Zlín

  • Ulice: Kamenná 2525
  • Město: Zlín
  • PSČ: 76001
Nahoru

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.