Webinář - Zoom

Čt, 27. 1. 2022 | 10:00 - 11:00 hod.

Automatizace konstrukce a pokročilá multiCAD spolupráce

webinář Digital Industry 2022

2. webinář série Digital Industry 2022


Design Configurator je integrované řešení pro nové varianty konstručního návrhu pomocí automatizace založené na pravidlech. A pomocí CAD Direct plynule integrujte cizí CAD geometrii do návrhu bez nutnosti importu.
 
Celá série bude pokrývat rok 2022 a bude rozdělena do tří celků: 

Product DESIGN 

Navrhování výrobků má dnes již zavedeny určité procesy. Nicméně pokrok v oblasti nových technologií pro odvětví CAx designu přináší spoustu nových cest, jak výrobky navrhovat mnohem efektivněji. V této sekci jsme připravili celkem 6 webinářů, které pokrývají nejmodernější přístupy navrhování dle filozofie SIEMENS. Začneme tématikou topologické optimalizace. Zde předvedeme, jak jde provádět Vaše návrhy strukturních dílů na základě nikoliv pouze zkušeností, ale pokročilých výpočtů. Budeme pokračovat webinářem, který představí automatizaci v rámci navrhování komplexních celků a ukážeme Vám možnosti navrhování.

webináře pro 1. část:
  • 13. 1. 2022   Digital Industry - Transformace Vaší konstrukce 
  • 27. 1. 2022   Automatizace konstrukce a pokročilá multiCAD spolupráce
  • 10. 2. 2022   Generativní přístup navrhování výrobků 
  • 24. 2. 2022   Koncept digitálního modelování pokročilých prvků 
  • 10. 3. 2022   Parametrický morphing plechových dílů pomocí OminCAD 
  • 24. 3. 2022   Digitalizace procesů správy dat v multiCAD prostředí
v dalších měsících budeme pokračovat:

Part MANUFACTURING

Pří výrobě dílců pro Vaše produkty se dnes dá využít celá řada digitalizačních nástrojů. Patří k nim určitě kvalitní CAM řešení, které podporuje nejmodernější trendy a dokáže nabídnout potenciál ke zvyšování produktivity výroby. Zastaralé operace nahradíte nově vyvinutými, jako jsou například adaptivní hrubování, 5 osé plynulé hrubování a podobně. Na CAM navazuje přímé propojení na technologii, kdy technolog velmi jednoduše připravuje technologické postupy, které dále doplňují programátoři CNC strojů a vzniká tak velmi podrobný digitální model výroby obráběných dílů. V rámci této části chceme také navázat na nejnovější technologie a ukázat potenciál nových výrobních metod jako jsou aditivní a hybridní výroba. Tato část přímo navazuje na funkce předvedené v rámci CAD ukázek.

Part PRODUCTION

Aby vše zapadlo dohromady a mohli jsme vytvořit takzvanou uzavřenou digitální smyčku, společnost SIEMENS nabízí celou řadu řešení pro pokročilé simulace výrobních celků a linek. Jak zefektivnit Vaše výrobní procesy pomocí těchto nástrojů Vám ukážeme v této části. Projdeme témata jako jsou simulace a operativní plánování výroby. Aby byly digitální modely co nejpřesnější, přidali jsme k tomuto tématu také nástroje pro programování robotických pracovišť. Díky datům získaným ze simulací víme, jak stávající produkce funguje a jestli není možné změnami dosáhnout vyšší produktivity. Tato data se dají využít například i pro nacenění produktů, které jsou ještě ve vývojové fázi, proto Vám představíme i nástroje pro cenotvorbu.

 

 

Chci se registrovat na sérii webinářů

 

Webináře jsou bezplatné pro všechny registrované účastníky. S jednou registrací můžete sledovat celou sérii navazujících webinářů a není nutné se registrovat vícekrát. Do registračního mailu Vám přijde odkaz na Zoom vysílání platný pro všechny webináře.
Všichni registrovaní obdrží záznam.

 

Webinář

AXIOM TECH s.r.o.

Zlín

  • Ulice: Kamenná 2525
  • Město: Zlín
  • PSČ: 76001
Nahoru

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.