22. 4. 2024

Solid Edge Inspektor - kontrola a export dat pro výrobu

Solid Edge Inspektor - kontrola a export dat pro výrobu

Se Solid Edge Inspector ušetříte čas a peníze v předvýrobních etapách. Zefektivníte proces plánování a kontroly klíčových informací před výrobou a eliminujete tak nákladné chyby.


Představujeme řešení Solid Edge Inspector

Solid Edge Inspector je užitečný pomocník pro předvýrobní část návrhu. Umožní Vám automaticky získat kontrolní výpisy (First Article Inspection), označit a sledovat důležité informace o výrobku s ohledem na jeho výrobu. Tyto informace pro navazující výrobní procesy snadno získáte, exportujete a sdílíte zcela automatizovaně, a tak se vyhnete tak případným chybám, které se mohou objevit v průběhu výroby.

Kontrolní zprávy získáte jak z papírové 2D výrobní dokumentace, tak i přímo ve 3D návrhu ve spolupráci s PMI informacemi. Automatická identifikace, kontrola a export klíčových charakteristik návrhu – to je Solid Edge Inspector.

Další informace o tomto řešení můžete najít ve videu Solid Edge Inspector nebo v produktovém listu Solid Edge Inspector.

 

Zaujalo vás řešení Solid Edge? Neváhejte nás kontaktovat a my vám moc rádi předvedeme více.

Nahoru

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.