13. 3. 2024

Optimalizace LIDAR bezpečnostních senzorů

Optimalizace LIDAR bezpečnostních senzorů Tecnomatix

Dnešní technologická éra nám přináší neustálé inovace a představujeme jednu z nich - funkci v Tecnomatix Process Simulate, která nám umožňuje vizualizovat a plánovat rozložení LIDAR bezpečnostních senzorů.


Výhody vizualizace paprsků

Jedním z klíčových prvků této inovace je schopnost zobrazit jednotlivé paprsky všech LIDAR senzorů. Tato vizualizace nám poskytuje precizní přehled o pokrytí každého senzoru, což znamená, že žádný kout nezůstane bez dozoru. Plánování bezpečnostních opatření se stává mnohem efektivnější a účinnější.

Odklon od konvenčních metod

Tradiční metody plánování a optimalizace bezpečnostních senzorů často zahrnují spoustu manuální práce a nejistoty. Nová funkce v Tecnomatix Process Simulate nám umožňuje odstoupit od těchto konvenčních přístupů a nabízí nám moderní a efektivní nástroj pro návrh bezpečnostních systémů.

Abyste si mohli udělat představu o této inovaci, připravili jsme pro vás krátké video, které detailně ukazuje, jak jednoduše a efektivně můžeme plánovat rozložení LIDAR senzorů.

Tato nová dimenze v návrhu bezpečnostních systémů nás posouvá vpřed směrem k bezpečnější a chytřejší budoucnosti. Jsme přesvědčeni, že tato inovace přinese významné vylepšení a efektivitu do projektů týkajících se bezpečnosti.

 

Zaujalo vás řešení Tecnomatix Process Simulate? Neváhejte nás kontaktovat a my vám moc rádi předvedeme více.

Nahoru

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.