6. 2. 2024

NX X - pohodlné cloudové řešení

NX X je cloudove řešení, které umožňuje přístup ke všem funkcím běžného NX CAD, ale navíc přináší všechny výhody související s flexibilitou, zabezpečením dat a redukcí nákladů.


Software jako služba

Software NX X od společnosti Siemens poskytuje výrobcům strojů a dílů plně spravované cloudové CAD řešení typu SaaS (software jako služba). Technici mohou pracovat a spolupracovat odkudkoli, kdykoli a na jakémkoli zařízení. Cloudový systém poskytuje možnosti pro týmy, snižuje režijní náklady na IT a nabízí jednotné zabezpečené umístění dat.

Cloudová 3D CAD řešení typu SaaS fungují stejně jako tradiční desktopové instalace, ale s většími možnostmi pro uživatele i společnosti. Poskytují vyšší zabezpečení, nižší režijní náklady na IT a flexibilitu v přístupu k softwaru.

Jednoduchý přístup i správa

NX X je možné si stáhnout a nainstalovat do zařízení nebo jej streamovat prostřednictvím vzdáleného přístupu. Tím je zajištěn zjednodušený přístup k IT službám prostřednictvím centralizované správy licencí, konfigurace a aktualizací vašeho SW. Součástí každého pracoviště je také možnost správy dat pro bezpečnou a snadnou spolupráci.

Produkt NX X umožňuje inženýrům vytvářet digitální dvojče strojů, dílů a zařízení spojením mechanických, elektrických, elektronických a automatizačních technických schopností. Toto digitální dvojče může být používáno po celou dobu životního cyklu výrobků ve spojení se softwarem Teamcenter X, cloudovým nástrojem pro správu životního cyklu výrobků (PLM).

 

Zaujalo vás řešení NX X? Neváhejte nás kontaktovat a my vám moc rádi předvedeme více.

 

 

Nahoru

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.