13. 10. 2023

CFD simulace nebyly nikdy jednodušší než se Simcenter FloEFD

Aby se simulace dynamiky tekutin (CFD) stala nedílnou součástí procesu navrhování, musí být snadno použitelná a přizpůsobit se vašim požadavkům ve fázi návrhu.


Simcenter FloEFD 2205 – CFD simulace nikdy nebyly jednodušší

Simcenter FloEFD 2205 od AXIOM TECHAby se simulace dynamiky tekutin (CFD) stala nedílnou součástí procesu navrhování, musí být snadno použitelná a přizpůsobit se vašim požadavkům ve fázi návrhu. Pokud ho někdo ještě nezná, software Simcenter FLOEFD byl vyvinutý primárně pro inženýry (EFD = Engineering Fluid Dynamics), a je plně integrován do většiny CAD systémů. Díky svému intuitivnímu rozhraní se Simcenter FLOEFD velmi snadno používá – ve skutečnosti většina konstruktérů uvádí, že mohou používat Simcenter FLOEFD za méně než osm hodin školení.

Pomocí Simcenter FloEFD rychle porozumíte vlivům nejrůznějších změn v geometrii nebo okrajových podmínek na výsledky, a to s minimem úsilí a časové náročnosti na vaší preferované CAD platformě. Tento systém je postaven na základech inteligentní, rychlé a přesné technologie, díky které lze zkrátit dobu simulace až o 75% a zvýšit produktivitu až 40x.

Simcenter FloEFD 2205 od AXIOM TECH

Nová verze Simcenter FloEFD 2205 s sebou přináší celou řadu vylepšení. Stěžejní novinkou je nová technologie „Mesh Boolean“, která umožňuje práci s komplexní a extrémně nekvalitní vstupní geometrií. Tato technologie dokáže připravit kvalitní výpočetní síť i na konvergentních (facetových) tělesech, získaných z 3D scanneru nebo např. topologické optimalizace bez nutnosti klasické rekonstrukce pomocí tzv. reverse engineeringu.

Xcelerator Share dostupný ze Simcenter

K dispozici je nově cloudové uložiště Xcelerator Share se zabudovaným prohlížečem výsledků. Uložiště je dostupné přímo z prostředí Simcenter FloEFD. Simulační soubory mohou být spravovány, ale i vytvářeny v prostředí Xcelerator Share. Soubory je možné rezervovat, resp. uvolnit, čímž se zabrání úpravám více uživatelů současně.

Další novinky

  • Smart PCB – efektivní simulace desek s tištěnými spoji
  • Strukturální analýza – nově umožňuje simulovat třecí kontakt
  • Elektromagnetické simulace – doplněné funkce pro pre- a post-processing
  • Export výsledků z transientní úlohy

 

Zaujalo vás řešení Simcenter FloEFD? Neváhejte nás kontaktovat a my vám moc rádi předvedeme více.

Nahoru

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.