20. 6. 2023

30. narozeniny AXIOM TECH jsme oslavili koncertem

AXIOM TECH slaví 30. narozeniny

Na nezapomenutelném koncertě v centru Zlína jsme oslavili 30 let od založení AXIOM TECH. 


19. července 2023 tomu bude přesně 30 let, co byl položen základní kámen AXIOM TECH.

Tato významná výročí jsou příležitostí k ohlédnutí za našimi úspěchy, které nás posunuly dopředu a dodaly nám motivaci a naší práci smysl. Naše cesta nebyla vždy snadná, čelili jsme různým výzvám, včetně hospodářské krize a pandemie. Přesto jsme díky odhodlání a soudržnosti našeho týmu překonali všechny obtíže a vytrvali v naší cestě. Toto období nás naučilo odolnosti a pružnosti, které jsou důležité pro dlouhodobý úspěch.

Za 30 let jsme si uvědomili, že naše úspěchy nezávisí jen na technologiích a inovacích, ale především na vztazích, které jsme vybudovali s našimi zákazníky, partnery a především se zaměstnanci. Jejich podpora a důvěra jsou pro nás nepostradatelné. Naše úspěchy jsou zrcadlem těchto vztahů, které jsme vybudovali s každým jedním z vás. 

Ale ať není 30 let jen příležitost k nostalgickému bilancování. Je to hlavně dokonalá příležitost k tomu se setkat a slavit. A my jsme s vámi naše narozeniny oslavili moc rádi. V krásném prostředí, uprostřed baťova areálu, se na nás usmálo sluníčko a my si mohli užít koncert talentovaných mladých umělců ze Základní umělecké školy ve Zlíně, skvělého Fdur Jazz Bandu a hlavně naprosto dokonalé zlínské rodačky, Dashy.

A co by to bylo za oslavu, kdyby se nerozdávaly dárky?! My AXIOMáci jsme dali hlavy dohromady a připravili jsme pro naše majitele velké překvapení v podobě vzpomínkového videa. Podívejte se, jak se nám povedlo.

Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na další společné příběhy, které nás v budoucnu čekají.
Tým AXIOM TECH

Fotogalerie 
Nahoru

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.