10. 2. 2023

Simcenter Femap 2301 - snadnější cesta k simulacím

Simcenter Femap 2301

Simcenter Femap od února nové klíčové funkce pro zvýšení vaší produktivity, zefektivnění návrhových procesů geometrie a síťování.


Simcenter Femap 2301 AXIOM TECHJiž teď v únoru 2023 můžete pracovat s novou verzi CAE systému Simcenter Femap 2301, která je opět našlápnutá celou řadou vylepšení a vychytávek oproti verzím minulým. Simcenter Femap 2301 přináší klíčové funkce pro zvýšení vaší produktivity, zefektivnění návrhových procesů geometrie, síťování atd.

Pomocí nástroje Command Finder můžete nyní ušetřit čas rychlým vyhledáváním stávajících, ale i nových příkazů v Simcenter Femap. Kromě toho bylo rozšířeno rozhraní API tak, aby poskytovalo programový přístup k více funkcím za účelem automatizace a customizace procesů.

Simcenter Femap eliminuje potřebu rozsáhlých úprav geometrie, která je často nutná k vytvoření mapované hexa-sítě. Díky automatickému síťování pomocí tzv. hex-dominant mesh získáváte efektivní prostředek pro snadnou tvorbu vysoce kvalitní, mapované sítě s pouze malým, případně nulovým zjednodušením geometrie nebo jejím dělení na menší části.

Za zmínku rovněž stojí integrace Simcenter Femap do Teamcenter. Simulační soubory mohou být nově spravovány, ale i vytvářeny v prostředí PLM systému Teamcenter. Soubory je možné rezervovat, resp. uvolnit, čímž se zabrání úpravám více uživatelů současně. Revize a historie revizí jsou zdokumentovány tak, aby je mohli vidět všichni členové týmu.

V neposlední řadě proběhlo rovněž mnoho vylepšení ve fázi přípravy geometrie, tvorbě numerického modelu, post-processingu ale i rychlosti a stability integrovaných řešičů.

 

Zaujalo vás řešení Simcenter Femap? Neváhejte nás kontaktovat a my vám moc rádi předvedeme více.

Nahoru

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.