1. 11. 2021

Tecnomatix Process Simulate Human - nastavení vzhledu postavy

Tecnomatix Process Simulate Human

Od verze 16.1 můžete tvořit různé postavy s rozdílnými antropometrickými prvky a rozlišovat osoby dle národnostních rozdílů.


Tecnomatic Process Simulate Human AXIOM TECHTecnomatix Process Simulate Human od verze 16.1 nově podporuje nastavení rozdílnosti lidských postav. Nyní můžeme vytvořit postavy ve třech rozdílných etnikách. Veškerá rozšířená nastavení, která byla zavedena už ve verzi 16.0, jsou zachována. Nové simulace mohou od nynějška lépe znázorňovat lidské postavy přizpůsobené etnické potřebě.

Při vývoji se často komunikuje s více zeměmi s různými etniky, a proto vizualizace je důležitým prvkem, aby bylo možné co nejlépe v rámci simulací přizpůsobit vzhled pracovníka.

Rozšířený a nově přepracovaný dialog z verze16.0 zůstal zachován a nyní je možné vytvořit postavy s rozdílnými antropometrickými prvky. Byly zachovány antropometrické databáze s přizpůsobením barvy pleti, barvy očí, vlasů a je také možnost zvolit barvu oblečení.

Nyní postavy vypadají opravdu realisticky.

Nyní s pomocí Create Human dialogu můžeme:

  • Upravovat vzhled dle národnosti
  • Zadávat více rozměrů a obvodů těla pomocí nového dialogu
  • Při výpočtu tvaru těla se bere v úvahu věk
  • Lze použít se všemi dostupnými antropometrickými databázemi
  • Je založen na statistických modelech stovek bodyscanů vyvinutých na University of Michigan Transport Research Institute

 

Zaujalo Vás řešení Process Simulate? Neváhejte nás kontaktovat a my Vám moc rádi předvedeme více.

Nahoru

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.