6. 4. 2021

Nová verze Process Simulate 16.1

Simulování objektů pomocí fyzikálního modulu, podpora příkazů pro zprávy i šablony SCL příkladů, to vše naleznete v novém Tecnomatix Process Simulate 16.1


Fyzikální modul v Process Simulate

Jedním z mnoha vylepšení v nové verzi Process Simulate je simulování objektů pomocí fyzikálního modulu. Modul umožňuje přidat objektům fyzikální vlastnosti a počítat s gravitačním zrychlením. Tecnomatix Process Simulate 16.1 od AXIOM TECHNabízí se dvě hlavní větve využití:

  • Simulace náhodného rozložení výrobků v bedně
  • Simulace s gravitačními dopravníky

Zpřesníte tak simulaci o tyto vlastnosti a získáte tak věrohodnější informace. Podívejte se na ukázku náhodného rozložení výrobků v bedně a následné ověření dosahu a různých poloh robotického ramene.

Vylepšený Robot Program Viewer

Robot Program Viewer nyní podporuje příkazy pro zprávy v operátorském panelu, které jsou obvykle zobrazovány na reálném robotickém Pendantu. Dále je možné vkládat OLP příkazy buď Path Editoru nebo také v Robot Program Vieweru.

Vylepšený SCL editor

Nově jsou k dispozici šablony SCL příkladů i s PDF dokumentací. Šablony lze nalézt ve složce instalace. Nově umožňuje SCL editor přístup ke kontrolním bodů dopravníků přes dedikované funkce, což umožňuje také efektivní znovupoužití logiky modelu.
Kompletní dokumentaci k novinkám naleznete na produktových stránkách Tecnomatix Process Simulate.

 

Zaujalo Vás řešení Process Simulate? Neváhejte nás kontaktovat a my Vám moc rádi předvedeme více.

 

Nahoru