15. 3. 2021

AXIOM TECH opět oceněn úspěšným partnerem roku 2020

AXIOM TECH oceněn úspěšným partnerem roku 2020

Tým AXIOM TECH je stříbrným partnerem - ocenění společnosti CGTech za implementace a rozšíření Vericut v roce 2020.


Reseller Sales Achievement Award CGTech Vericut 2020Loňský rok byl pro mnoho společností složitý, čelily personálním i kapacitním výpadkům či poklesu poptávky. I my jsme museli změnit léta zaběhlé zvyklosti a přijít s novými postupy, abychom zákazníkům zjednodušili jejich práci a byli jim blíže a neustále k dispozici.

Proto si velmi vážíme evropského ocenění Reseller Sales Achievement Award, které jsme získali od společnosti CGTech za implementace software VericutVericut Force novým uživatelům i rozšíření konfigurace o Vericut Force u některých stávajících uživatelů v roce 2020. Za toto ocenění náleží poděkování celému Týmu AXIOM TECH, ale především Vám, našim zákazníkům.

Zvýšení efektivity je pro výrobní společnosti důležitým faktorem. Software Vericut je průmyslovým standardem pro simulaci CNC obrábění s cílem odhalit chyby, možné kolize nebo oblasti neúčinnosti CNC obrábění. Výrobním společnostem tak umožňuje nejen simulaci na Digitálním dojčeti CNC stroje, ale také verifikaci a optimalizaci NC kódu, která dokáže zrychlit obráběcí operace, ušetřit strojní časy a tím i náklady.
Pomocí Vericut Force se zkrátí čas obrábění i o více než 25% a minimálně dvojnásobně se zvýší životnost nástrojů.

 

Zaujalo Vás řešení Vericut? Neváhejte nás kontaktovat a my Vám moc rádi předvedeme více.

Nahoru