19. 2. 2021

Teamcenter Designer – podpořte Vaši práci digitální správou dat

Teamcenter Designer - PLM řešení od AXIOM TECH

PLM je software zaměřující se na řízení produktových dat od počátku vývoje až po samotnou výrobu a servis. Teamcenter Designer je systém námi předkonfigurovaný PLM software pro rychlou implementaci u Vás.


PLM pro správu a řízení dat

Jedním ze způsobů, jak zjednodušit procesy ve firmě, je PLM neboli software zaměřující se na řízení produktových dat od počátku vývoje až po samotnou výrobu a servis. Jeho hlavním úkolem je zabezpečit, aby veškerá vznikající data v průběhu technické přípravy výroby byla na jednom místě, v jediné platné kvalitě a zpřístupněna všem, kteří se potřebují na společné práci podílet.

Z tohoto důvodu mluvíme o PLM jako o tzv. digitální páteři společnosti, neboť sbírá a přenáší informace mezi jednotlivými odděleními, lidmi a uchovává je pro aktuální či pozdější práci s jasným cílem – použít data, která jsou již jednou vytvořena a použít je do dalších sestav, zakázek, projektů s veškerou dokumentací, která je obsažena.

Teamcenter Designer - PLM řešení od AXIOM TECH

Teamcenter Designer

Teamcenter Designer je systém předkonfigurovaný pro rychlou implementaci, kdy již během 2 měsíců můžete začít s řízením svých konstrukčních dat. V rámci nových projektů vycházíme z ověřených postupů a řešení otázek, se kterými se nejčastěji setkáváme u zákazníků. Součástí implementací bývají také různě bohaté workflow procesy, pomocí nichž je řízen pracovní tok a předávání úkolů.

Nezávisle na používaném CAD

Klíčovým prvkem je MultiCAD, který umožňuje správu a řízení všech konstrukčních dat z nejrozšířenějších CAD systémů. Díky tomu můžete mít veškerou konstrukční dokumentaci na jednom místě spolu s ostatními výstupy do formátů např. JT, DXF, DWF či s obecnými dokumenty PDF a MS Office.

Pro plnohodnotné začlenění do podnikové infrastruktury je Teamcenter postaven na datovém modelu, do kterého lze libovolně vytvářet nové objekty a atributy. Mezi nimi jsou pak jasně definované vztahy a vazby, díky čemuž dochází např. k propisování informací do nižších struktur a omezení administrativní práce. Všechny tyto objekty a jejich metadata jsou pak následně připravena nejen pro sdílení uvnitř software Teamcenter, ale především také pro integraci do ostatních systémů ERP, MES či CRM.

 

Zaujalo Vás PLM řešení Teamcenter nebo se zajímáte o zefektivnění správy dat u Vás? Neváhejte nás kontaktovat a my Vám moc rádi předvedeme více.

 

Nahoru

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.