1. 7. 2020

Snadné plánování robotické paletizace

Tecnomatix Pallet Generator

V AXIOM TECH jsme vyvinuli vlastní nástroj, který Vám pomůže naplánovat paletizační aplikaci v nástroji RobotExpert nebo v Process Simulate.


Tenomatix Pallet GeneratorNástroj XML Pallet Generátor Vám usnadní několik kroků pro ověření proveditelnosti paletizace. Stačí vytvořit pouze dva body operace – odkud robot odebírá a kam začne pokládat.

Snadná vizualizace paletizační úlohy

Následně stačí vybrat naši funkci XML pallet generátor, kde specifikujete rozměr balíku a paletizačního pole. Generátor vytvoří šablonu pro hotové paletizační pole i s nájezdovými body. Toto pole slouží k jasnému ověření dosažitelnosti robotu, to Vám umožní umístit paletu i robot do správné polohy. Šablona nevytváří pouze pole bodů, ale také definuje technologické parametry (rychlost, vyhlazení, použitý nástroj, …) a také simulační příkazy. Díky tomu je vizualizace Vaší paletizační úlohy velmi snadná. Vizualizace paletizačního pole Vám umožní zajistit bezkolizní stav robotické dráhy a zároveň Vám dá jasnou informaci o časové náročnosti aplikace. Výhodou vytvoření šablony je, že je snadno přenositelná a zároveň Vám umožňuje vytvořit několik druhů šablon, které můžete uložit pro pozdější využití.

Vše si můžete prohlédnout ve videu z našeho webináře.

Zaujala Vás naše doplňková funkce pro programy RobotExpert/Process Simulate, napadá Vás jiná funkce, která by Vám usnadnila práci? Neváhejte kontaktovat náš tým odborníků z oblasti Tecnomatix.

Nahoru