25. 6. 2019

Solid Edge – snadná cesta k vizualizaci

Solid Edge vizualizace

Vytvářejte fotorealistické vizualizace Vašich produktů za zlomek času se Solid Edge.


KeyShot pro snadnou vizualizaci

Solid Edge KeyShot – snadná cesta k vizualizaci

V dnešní době je nutností prezentovat vlastní výrobek ve fotorealistickém zobrazení, aby výrobek na trhu uspěl.

Téměř všechny 3D CAD programy nabízejí možnost vizualizovat výrobek, ale skoro vždy je potřeba tuto vizualizaci vytvořit co nejrychleji, co nejhezčí a v co nejlepší kvalitě. Dnes na trhu existuje mnoho vizualizačních nástrojů. Dobrou zprávou je, že všechny umí vytvořit dobře vypadající výstup.  Špatnou zprávou může být jejich komplexnost a ne úplně jednoduché použití a ovládání. S vizualizačním nástrojem Keyshot pro Solid Edge je cesta velmi snadná.

Keyshot pro Solid Edge je aplikace dodávaná se 3D CAD software Solid Edge. Je integrována do prostředí Solid Edge, ale lze ji spustit i samostatně. Je navržena tak, aby konstruktéři nebo grafici neztráceli drahocenný čas při tvorbě profesionálních fotorealistických obrázků a animací pro prezentaci výrobků ze 3D CAD modelů. Pro toho, kdo chce výstup co nejlepší, jsou k dispozici pokročilé funkce pro nastavení a ladění vzhledu, materiálů, prostředí, světel nebo způsobu renderování.

Schopnost asociativně načíst model ze Solid Edge, přetažením aplikovat skvěle vypadající materiály, použít předpřipravené HDR světelná prostředí a případně je upravit, dělá z aplikace Keyshot pro Solid Edge velmi silný nástroj pro tvorbu prezentačních podkladů pro webové stránky nebo prezentace u zákazníka.

 

Pokud máte zájem o více informací z oblasti vizualice v Solid Edge, neváhejte nás kontaktovat.

Nahoru