23. 11. 2018

Realistická simulace pohybu člověka

Tecnomatix Process Simulate Human umožňuje digitální modelování člověkem prováděných úkonů.


Tecnomatix Process Simulate HumanBezpečnost a efektivita

Pomocí Process Simulate Human (simulace výroby a dosažitelnosti pomocí virtuálních modelů osob) můžete simulovat reálnou výrobu a zlepšit bezpečnost, efektivitu a pohodlí pracovního prostředí. Operace zaměřené na člověka mohou být analyzovány pomocí realistických modelů, které mohou být přizpůsobeny různým charakteristikám populace.

Lidský faktor v pracovním prostředí

Můžete vyzkoušet reálné provozní aspekty široké škály lidských faktorů, včetně rizika zranění, načasování prováděných operací, komfortu pracovního prostředí, dosažitelnosti v rámci pohybů pracovníků, energetických výdajů, omezení únavy a dalších důležitých parametrů. To vám pomáhá zajistit dodržování ergonomických norem během plánování, predikovat lidské výkony, předcházet nemocem z povolání a předcházet problémům proveditelnosti během výroby.

Tato aplikace obsahuje několik analytických nástrojů pro zatížení člověka, reportovací funkce a podporu integrace s hardwarem pro snímání pohybu (motion capture). Dokonalou ukázku, jak toto snímání pohybu funguje můžetě shlédnout i ve videu s Jill tancující Gangham Style.