10. 9. 2018

Optimalizační nástroj HEEDS

HEEDS představuje rozhraní s aplikacemi CAD/CAE pro automatizaci procesu návrhu, testování, zdokonalování a vyhodnocování virtuálních prototypů s cílem objevit lepší design v kratším čase.


Optimalizační nástroj HeedsOptimalizace návrhu s HEEDS

HEEDS představuje rozhraní s aplikacemi CAD/CAE pro automatizaci procesu návrhu, testování, zdokonalování a vyhodnocování virtuálních prototypů s cílem objevit lepší design v kratším čase. HEEDS provádí rozsáhlé a efektivní kombinace geometrických parametrů za zlomek času, který by byl potřeba k provedení několika ručních iterací. Pomocí technologie HEEDS mohou inženýři kombinovat lidskou intuici a profesionální zkušenosti se silou výpočetního modelování, aby našli inovativní řešení produktů. Průlomovým řešením se stalo použití nového optimalizačního algoritmu SHERPA.

Větší bezpečí

Vývojové týmy na celém světě používají HEEDS k navrhování bezpečnějších automobilů, konstrukci záchranných kardiovaskulárních stentů, rozvíjení inovativních struktur pro leteckou dopravu a průzkum vesmíru a vytvoření dalších průkopnických aplikací. HEEDS lze aplikovat na problémy jakékoliv disciplíny na jakémkoli trhu.

Během každé navrhované iterace HEEDS upravuje hodnoty návrhových proměnných uvnitř CAE softwaru, dále je proveden výpočet a HEEDS načte výsledková data. Služba HEEDS provádí automaticky opakované návrhové iterace při hledání hodnot parametrů návrhu, které současně splňují všechny cíle a kritéria. Pomocí pokročilých proprietárních algoritmů a inteligentních strategií HEEDS efektivně vyhledává i nejsložitější designové řešení.

Více informací k HEEDS ke stažení.

Pokud máte zájem o řešení HEEDS, neváhejte nás kontaktovat

Nahoru