1. 8. 2018

Roboty značky TECHMAN v Tecnomatix Process Simulate

Kinematické modely robotů značky TECHMAN nacházejí uplatnění nejen v Human Robot Collaboration aplikacích, ale i například v paletizaci.


Kinematické modely Techman

Robory Techman v TecnomatixPro naše zákazníky jsme vyvinuli kinematické modely robotů značky TECHMAN. Tyto roboty nacházejí uplatnění nejen v HRC (Human Robot Collaboration) aplikacích, ale i například v paletizaci. Díky spolupráci s výrobcem těchto robotů jsou modely dostatečně přesné pro stanovení času cyklu robotu pomocí off-line simulace.

Všechny funkce podporovány

Samozřejmě lze i pro tyto modely robotů využívat všechny unikátní funkce softwaru Tecnomatix Process Simulate jako je RobotViewer, nástroje pro analýzu rizik z pohledu člověka, optimalizaci času cyklu, kontrolu kolizí, kontrolu dosahu robotu a další.

Ověření pomocí digitálního dvojčete

Pomocí digitálního dvojčete pracoviště lze tedy prověřit, zda navržený layout je funkční, zda robot dosáhne všude, kam má, případně najít optimálnější umístění robotu. Dále pak je možno zjistit, zda bude dosaženo požadovaného taktu linky, vyšetřit kolize a validovat maximální rychlost robotu při kontaktu s člověkem. To vše ještě ve fázi návrhu pracoviště s nulovými náklady na přestavění či úpravy linky.