1. 7. 2018

EDM Tool - nástroj pro tvorbu elektrod

EDM Tool, nástroj pro generování elektrod, výrazně zvyšuje produktivitu při tvorbě modelů i výkresové dokumentace.


Efektivita a rychlost

EDM Tool - nástroj pro generování elektrodEDM Tool je program pro generování elektrod pro elektroerozivní obrábění integrovaný do CAx systému NX. EDM Tool výrazně zvyšuje produktivitu při tvorbě modelů i výkresové dokumentace.

Koncept tvorby elektrod je zaměřen na efektivitu a rychlost. EDM Tool automatizuje všechny kroky potřebné pro vytvoření pracovní části elektrody a ustavení do vybraného držáku. Výkresová dokumentace je vytvořena automaticky vč. doplňujících informací dle zvyklostí uživatele.

EDM Tool využívá přednastavené šablony pro tvorbu pracovních částí elektrod, které si sebou nesou veškeré atributy pro popis elektrody a výkresovou dokumentaci. Držáky elektrod jsou umístěny v knihovně, kterou je možné volně rozšířit dle potřeb zákazníka.

Každý zákazník má jiné požadavky na tvorbu elektrod a provedení výkresové dokumentace. Pro zákazníky nabízíme možnost úpravy programu a šablon dle vlastních zvyklostí a potřeb,

EDM Tool - nástroj pro generování elektrodZákladní customizace obsahuje tato nastavení

  • šablony pracovní části elektrody
  • parametry pro popis elektrod
  • knihovny držáků
  • výkresová dokumentace

 

Součástí EDM Tool je export dat pro správu a plánování výroby elektrod. Data jsou exportována ve formátu SSI.

EDM Tool je plně integrován do CAD systému NX. Předpokladem funkčnosti je CAD licence, která obsahuje 3D modeling, výkresy a sestavy.

Po vytvoření je možné elektrody upravovat běžnými funkcemi v NX – celý koncept je otevřený což zvyšuje flexibilitu a spolehlivost.

 

Pokud máte zájem o řešení EDM Tool, neváhejte nás kontaktovat.