Zkušební verze

Zkušební verze a SubscriptionVyzkoušejte si bezplatně NX CAM po dobu 30 dnů

Víte, že díky NX CAM vytvoříte kvalitnější součásti rychleji? Mezi klíčové funkce patří například pokročilé možnosti programování, postprocesing a simulace. Řešení NX CAM disponuje širokou nabídkou komplexních funkcí pro NC programování, která programátorovi NC strojů umožní řešit mnoho úloh v jediném systému.

Chci vyzkoušet

Vyzkoušejte si bezplatně SOLID EDGE po dobu 45 dnů

Solid Edge Solid Edge je průkopník v synchronních technologiích. Konstrukce je daleko rychlejší a jednodušší oproti konkurenčním software. Software umí pracovat jak s malými, tak i velkými sestavami, obsahuje integrovanou správu dat neboli správu technické dokumentace, 2D kreslení je v rámci software úplně zdarma (2D i 3D v jednom software). Software je ideální pro rychlé pochopení. To vše jsou klíčové přednosti, které vám umožní dostat výrobek na trh rychleji.

Chci vyzkoušet

Vyzkoušejte si bezplatně FEMAP po dobu 45 dnů

FEMAP je řešení, které nabízí pokročilé prostředky pro strojírenské analýzy. Je cenově výhodný a nezávislý na používaném CAD systému. Nabízí jedinečnou kontrolu a flexibilitu modelu se širokým rozsahem možností zatížení, materiálů, typů analýz a vizualizací.

Chci vyzkoušet

 

Zakupte Solid Edge online jako měsíční nebo roční předplatné nebo jako doživotní licenciZkušební verze a Subscription

Solid Edge je portfolio cenově dostupných, snadno použitelných softwarových nástrojů, které se zabývají všemi aspekty procesu vývoje produktu - 3D design, simulace, výroba, řízení projektů a další. Solid Edge kombinuje rychlost a jednoduchost přímého modelování s flexibilitou a ovládáním parametrických konstrukcí - díky synchronní technologii.

Objednat

Zakupte Femap online jako měsíční předplatné nebo jako doživotní licenci

Váš software FEA by měl být nákladově efektivní a snadno ovladatelný, schopný modelovat i ten nejsložitější problém. Femap přináší cenově dostupné, vysoce výkonné FEA modelování pro inženýrské pracovní plochy. Femap je považován za přední světový postprocesor pro pokročilé inženýrské analýzy konečných prvků.

Objednat