• Nacházíte se zde:
  • CAD
  • Solid Edge

Nepřehlédněte

Dotace Evropské unie

Logo Evropské unie

Společnost AXIOM TECH s.r.o. získala dotaci na realizaci projektu Podpora odbornosti zaměstnanců AXIOM TECH


Zpravodaj AXIOM TECH

Přečtěte si náš pravidelný ZPRAVODAJ. Na vyžádání Vám aktuální číslo rádi zašleme i v tištěné podobě poštou na Vaši adresu.


Nabídka zaměstnání ve společnosti AXIOM TECH s.r.o.

Náš obchodní a technický tým pracuje s vyspělými CAX systémy NX, SOLID EDGE, TEAMCENTER, TECNOMATIX a VERICUT. V rámci rozvoje naší společnosti hledáme nové posily našeho týmu ve Zlíně i Žďáru nad Sázavou.


Solid Edge

Solid Edge je průkopník v synchronních technologiích. Konstrukce je daleko rychlejší a jednodušší oproti konkurenčním software. Software umí pracovat jak s malými, tak i velkými sestavami, obsahuje integrovanou správu dat neboli správu technické dokumentace, 2D kreslení je v rámci software úplně zdarma (2D i 3D v jednom software). Software je ideální pro rychlé pochopení. To vše jsou klíčové přednosti, které vám umožní dostat výrobek na trh rychleji.

Díky své robustnosti a funkcím zaměřeným na práci, ne na marketing, je Solid Edge velmi úspěšným na Českém trhu, což se mimo stávající široké uživatelské základny projevuje pravidelným nárůstem prodaných licencí. Solid Edge je dnes, stejně jako při svém uvedení v dubnu roku 1996, nositelem pokrokových technologií, které se postupem času stávají standardem v oblasti 3D modelování.

Rozhraní Solid Edge je ideální pro rychlé pochopení

Všechny aplikace jsou postaveny na platformě Microsoft Windows, takže umožňují snadnou integraci do stávající IT architektury, minimalizují objem nákladů a naopak maximalizují snadnost použití. Zároveň poskytují šanci občasným uživatelům dosáhnout stejně vysoké produktivity práce, jako mají uživatelé pracující s programem pravidelně - takže ať už se učíte pracovat s CADem poprvé nebo přecházíte z nějakého jiného systému, zvládnete to rychle.

Přechod na 3DSolid Edge CAD

Výrobce Solid Edge si je vědom těžkostí, kterých se obávají uživatelé 2D CAD systému zvažující přechod na 3D. Proto se neustále snaží zjednodušovat tento přechod a vytvořit nástroje, které umožní postupný přechod uživatelů tempem podle jejich uvážení. Základem je výborná podpora DWG formátu pro načítání i ukládání souborů. Dále Solid Edge umožňuje pokračovat ve 2D kreslení přímo v prostředí Solid Edge.
Tato unikátní vlastnost 3D systému je někdy využívána některými našimi zákazníky, kteří pokračují v konstrukci v Solid Edge 2D a pomalu u nových projektů přecházejí na 3D. A samozřejmě Solid Edge nabízí i funkci pro poloautomatický převod pohledů z 2D výkresu do 3D prostoru, které lze následně využít pro samotné vytvoření 3D modelů. 2D skici lze výborně využít i při koncepčním návrhu sestav.

Doménou Solid Edge je práce s velkými sestavami

Již od první verze se Solid Edge zaměřuje na klasickou strojařinu. Verzi od verze se stále zvyšují možnosti konstrukcí sestav s velkými počty dílů. A přestože se konkurence stále snaží tento handicap dohnat, Solid Edge si stále udržuje technologickou výhodu.
Nejde ovšem pouze o nástroje pro práci se samotnou sestavou. Není možné zapomenout na vynikající funkce a nástroje pro co nejrychlejší generování výkresů takovýchto velkých sestav. O kvalitě těchto nástrojů vypovídá i to, že se pravidelně se zpožděním několika verzí objevují podobné funkce i konkurenčních produktů.

Solid Edge CADPráce s výkresy i 2D kreslení

Práce s výkresy je další doménou systému Solid Edge. Žádný jiný CAD střední třídy nenabízí takovou šíři funkcí, a neumožňuje takový komfort jako Solid Edge. Solid Edge je jediný systém, který v rámci jednoho produktu nabízí plnohodnotné prostředí pro práci ve 2D zdarma.

Vlastnictví klíčových technologií

Výrobce Solid Edge vlastní a vyvíjí vedle svých CAx a PLM produktů i všechny klíčové technologie a otevřené platformy pro modelování, které ve svých produktech využívá. Jedná se zejména o modelovací jádro Parasolid, a jádro pro práci s vazbami a kontakty v sestavách D-Cube, které jsou využívány i řadou přímo konkurenčních produktů.

Integrované PDM

Pokud pracujete se 3D CAD systémem Solid Edge, nevytváříte pouze virtuální prototypy svých výrobků, ale zároveň zakládáte, organizujete a třídíte zkušenosti celého konstrukčního týmu pro budoucí opětovné použití.
Solid Edge je první mainstreamový 3D CAD systém jehož integrální součástí je také správa technické dokumentace (PDM). Výjimečné modelovací jádro, procesně zaměřené pracovní postupy, stejně jako nedostižný komfort a rychlost při vytváření technické dokumentace, to jsou klíčové přednosti, které vám umožní dostat výrobek na trh rychleji díky jeho správnému návrhu hned napoprvé.

Software máme ve variantách doživotních licencí. Oproti konkurenčním software, kde se platí pronájmy, máte doživotní právo užívání software a nikdy se nestane, že by vám někdo blokoval přístup k Vašim datům, jak to bývá zvykem u pronájmů, pokud firma nezaplatí nebo se zpozdí se splátkou.

Neváhejte a zažádejte si o zkušební verzi nebo předváděcí akci software Solid Edge ještě dnes.

 

Stáhněte si ZDARMA Solid Edge Online Trial zkušební verzi na 45 dní!