Product Cost Management

Product Cost Management je komplexním řešením pro výpočet cen výrobků – dílů, forem i nástrojů. Jedinečnost tohoto softwaru spočívá v kontinuální kontrole nákladů a cen vstupujících do produktu až po jeho finální výrobu. Umožňuje tak společnostem přijímat strategická tržní rozhodnutí již v době grafického navrhování a raného stádia technického vývoje.

Maximální synchronizace a sdílení dat

Pro účely cenotvorby vycházíme z digitalizovaných konstrukčních dat. Pomocí sofistikovaného nástroje jsme schopní zanalyzovat 3D model a získat jeho geometrické vlastnosti, stejně jako importujeme různé kusovníky.

 

Z firemních knihoven, např. z ERP systémů, můžeme synchronizovat ceny materiálů, režijní náklady a ostatní sazby, které ovlivňují cenu konečného výrobku. V neposlední řadě můžete využít veškeré Vaše stávající technologické postupy (šablony procesů) a jejich varianty, které budou definovat výrobní proces. Součtem těchto dat získáme důležité informace k vypracování detailní ceny.

Teamcenter Product Cost Management

Teamcenter Product Cost Management je rozděleno do následujících oblastí

  • Product Costing
  • Tool Costing
  • Profitability Calculation
  • Master Daabase and knowledge domain

 

 

 

 
Zaujalo Vás řešení Product Cost Management? Neváhejte nám napsat a my Vám moc rádi předvedeme více.

Chci více informací

Nahoru

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.