Drátová USB 3D polohovací zařízení

CadMouse AXIOM TECHCadMouse

První počítačová myš na světě vytvořená speciálně pro uživatele programů pro navrhování a tvorbu ve 2D a 3D. Jakým způsobem CadMouse předbíhá a deklasuje obyčejnou myš? Díky následujícím hlavním vlastnostem:

  • Plnorozměrné, vyhrazené prostřední tlačítko – každý uživatel CAD ví, jak moc je závislý na prostředním tlačítku myši. Většina obyčejných myší má ale tuto vlastnost skrýtou pod kolečkem. Myš CadMouse má vyhrazené, plnorozměrné prostření tlačítko, díky němuž klikání nepohodlným kolečkem i tisíckrát denně není nutné.
  • QuickZoom – rychlé, plynulé přibližování a oddalování modelů a výkresů pomocí jednoho kliknutí tlačítkem pod palcem. Spojení této funkce s navigací v technologii šesti stupňů volnosti, která je možná díky 3D myši od firmy 3Dconnexion, jěště víc zdokonaluje obouruční pracovní styl. (viz video)
  • Kolečko SmartScroll – automatická funkce kolečka pro posouvání v závislosti na aktivní aplikaci. Přesné krokové zvětšení a zmenšení s přesností na kliknutí v CAD aplikacích nebo rychlé posouvání v prohlížecích aplikacích a dokladech. Jedná se o plynulý způsob obsluhy, který vám jiné myši nedopřejí. (viz video)
  • CadMouse AXIOM TECHPokročilý lazerový senzor – díky citlivosti 8200 dpi a frekvenci až do 1000 Hz (reakční doba: 1 milisekunda) můžete kliknout přesně tam, kam potřebujete a kdy chcete. Myš CadMouse zajišťuje úroveň přesnosti, kterou CAD specialisté vyžadují a zasluhují.
  • Tlačítko pro vyvolání gest / radiální nabídka – tlačítko pro vyvolání gest otvírá zvláštní prostředí blokově seřazenou nabídku. Jednoduchým posunutím ukazatele doleva, doprava, nahorů nebo dolů aktivuje zvolený příkaz. (viz video)
  • Optimálně tvarovaná patka PTFE – s ohledem na to, že 3Dconnexion se specializuje v branži CAD, věnuje velkou pozornost vlivu materiálů a geometrii na statické a kinetické tření během pohybování myší. Je to obzvlašť důležité pokud vezmete v úvahu, že pokročilí CAD specialisté můžou provádět pohyby myší o celkové délce dokonce až 1 km týdně. Myš CadMouse of firmy 3Dconnexion je vybavená optimálně tvarovanou patkou provedenou z materiálu PTFE, který má jeden z nejnižších koeficientu tření po povrchu, což vede k téměř ideální rovnováze. Výsledek? CadMouse se pohybuje přesně tak, jak chcete – po celý čas.

 

Nahoru