Bezdrátová 3D polohovací zařízení

CadMouse Wireless

první bezdrátová myš navržená pro CAD profesionály

CadMouse Wireless není jen další myš. Jedná se o profesionální nástroj, který byl vyvinut pro mobilní pracovní stanice s ohledem na vysokou výkonnost, přesnost a pohodlí při práci v CAD aplikacíc

Kompaktní a ergonomický design

CadMouse Wireless

Moderní konstrukce a koncepce mobilního pracoviště vyžadují výkonné a zároveň přenosné vybavení. Myš CadMouse Wireless přináší uživatelům výhody specifických funkcí pro CAD software, například vyhrazeného prostředního tlačítka ainteligentního kolečka myši, v jedné kompaktní bezdrátové myši.

Přesnost pro náročné projekty CAD

Vysoce přesný, energeticky úsporný optický senzor zaručuje, že kurzor myši bude vždy v souladu s vaším záměrem, a to díky rozlišení až 7 200 dpi a adaptivní dotazovací frekvenci až 1000 Hz (při připojení přes USB kabel). Navzdory těmto špičkovým parametrům může myš CadMouse Wireless fungovat až dva měsíce na jediné nabití baterie*.

* Dvouměsíční výdrž baterie vychází z předpokladu práce po dobu osm hodin denně a pět dnů v týdnu.

Trojí připojení

Myš CadMouse Wireless lze připojit třemi způsoby. Uživatelé mohou snadno přecházet mezi univerzálním USB přijímačem firmy 3Dconnexion využívajícím 2,4GHz bezdrátovou technologii, Bluetooth a kabelem USB, který souběžně nabíjí lithium-iontový akumulátor.

Profesionální přibližování, oddalovaní a posunování

Dvě z dostupných funkcí obzvlášť působí na produktivitu v CAD aplikacích: inteligentní kolečko myši s funkcí SmartScroll a tlačítka QuickZoom pod palcem.

Kolečko SmartScroll rozpozná prostředí aktuální aplikace a automaticky zajistí vhodný způsob interpretace kolečka: přesné přibližování a oddalování mezi kliknutími v CAD aplikacích nebo rychlé posunování se setrvačným efektem v prohlížečích a dokumentech.

Funkce QuickZoom umožňuje uživatelům přibližovat a oddalovat střed detailů jediným stisknutím tlačítka pod palcem. Dodatečně stačí držet stisknuté tlačítko a jemně dolaďovat míru přiblížení nebo oddálení, dokud nebude dosaženo požadovaného zobrazení.

Snadný přístup k oblíbeným příkazům aplikace

Funkční tlačítko otevře aplikaci nebo radiální nabídku závislou na aktuálním prostředí, která vám zpřístupní až osm oblíbených příkazů pro každou aplikaci nebo každé prostředí. Tyto příkazy můžete jednoduše aktivovat, buď přetažením ukazatele přes příkaz, nebo kliknutím přímo na příkaz.

Snadno dosažitelná přesnost

CadMouse Wireless

Myš CadMouse Wireless má optimálně tvarované patky z PTFE. Díky téměř dokonalému vyvážení mezi statickým a dynamickým třením zaručují vyrovnané a plynulé pohyby myši. Jejich tvar rovněž pomáhá tlumit vibrace.

Vyhrazené přepravní pouzdro

Mobilní práce zahrnuje časté změny místa. Na cestách je nejdůležitější chránit vaše zařízení. Proto společnost 3Dconnexion dodává myš CadMouse Wireless s kompaktním a lehkým přepravním pouzdrem.

Jeden ovladač. Více zařízení 

3DxWare 10 je univerzální ovladač pro všechna zařízení od 3Dconnexion. Jeho jednoduché, nicméně vysoce funkční uživatelské rozhraní vám umožní optimalizovat myš CadMouse Wireless a přizpůsobit ji vlastnímu stylu práce, každé jednotlivé aplikaci a každému prostředí.

 

SpaceMouse Pro Wireless

SpaceMouse Pro Wireless

Kompletní bezdrátová volnost

Žádné další kabely. Žádné další omezení. SpaceMouse Pro Wireless poskytuje v reálním čase připojení k 3D obsahu s bezdrátovou technologií 2,4 GHz společnosti 3Dconnexion. SpaceMouse Pro Wireless vydrží na jedno nabití pracovat po dobu dvou měsíců. Když je třeba její nabití, stačí připojit USB kabel a pokračovat v práci.

Vynikající 3D navigace

Připojení na hlubší úrovni s vaším 3D obsahem. Klobouček 3D myši SpaceMouse Pro Wireless s patentovanými 6 stupni volnosti (6DoF) Vám dodává přirozený pocit z 3D navigace navržené speciálně pro profesionály.

Profesionální výkon

Pracujte chytřeji, ne složitěji. SpaceMouse Pro Wireless automaticky rozpozná aplikace a přiřadí příkazy k jeho čtyřem Inteligentním funkčním klávesám.

Minimalizujte pohyby rukou

Sledujte svou práci ze všech úhlů
Odhalte chyby, zkoumejte alternativy, a efektivněji prezentujte svou práci s pomocí SpaceMouse Pro Wireless, s patentovanými šesti stupni volnosti (6DoF), a s pomocí kláves rychého zobrazení QuickView.
Ušetřete čas
Pohodlně umístěné modifikátory klávesnice poskytují rychlý a snadný přístup k ovládání funkcí Shift, Alt a Esc, snižují čas, který strávíte pohybem ruky na klávesnici.

Prvotřídní ergonomie

SpaceMouse Pro Wireless má měkce potaženou opěrku ruky plné velikosti pro maximální pohodlí. Dokonalé umístění každého z 15 plně programovatelných tlačítek s dotekovou zpětnou vazbou maximalizuje efektivitu.

Fundament Vašich zkušeností

3DxWare ® 10 vám umožní přizpůsobit a optimalizovat SpaceMouse Pro Wireless pro špičkový výkon. Snadno přizpůsobí nastavení a tlačítka pro vaši aplikaci a potřeby. Využijte zajímavých nových funkcí. Designujte, vytvářejte a navigujte novými odvážnými způsoby.
Vytvořte si svoji 3D myš s 3DxWare 10. Není to jen ovladač. Je to zážitek.

 

SpaceMouse Wireless

První bezdrátová 3D myš na světě

Se SpaceMouse Wireless můžete být kreativnější. Můžete se zbavit obtěžujícího kabelu na vašem stole. Můžete si užívat prvotřídní 3D navigaci, zatímco špičková bezdrátová technologie od 3Dconnexion zajistí spolehlivé propojení s vaším 3D obsahem v reálném čase.

Bezdrátová svoboda

3Dconnexion vůbec poprvé patentovala svoji technologii „6 stupňů volnosti“ v kombinaci s bezdrátovou technologií 3Dconnexion® 2.4 GHz, aby poskytla spolehlivost stejnou jako u zařízení připojovaných kabelem, jenž vám však už díky svojí absenci nebude překážet. Připojení SpaceMouse Wireless nemohlo být snazší. Jednoduše zastrčte mikro-přijímač do vašeho PC nebo Macu a zanechte jej tam, zatímco si budete užívat bezdrátové spojení s vaším 3D obsahem v reálném čase.

Vždy k dispozici

Bez SpaceMouse Wireless se nikdy nebudete muset obejít díky působivě dlouhé, až měsíční výdrži její baterie a možnosti pracovat i během nabíjení. Pokud potřebuje dobít, připojíte ji k dodávanému micro-USB kabelu, který zajišťuje

nabíjení a současně i přenos dat. Prostě ji připojíte a pokračujete v práci.
Životnost baterie až jeden měsíc odpovídá používání 8 hodin denně, 5 dnů v týdnu

Precizní práce

Vše na SpaceMouse Wireless svědčí o důrazu na detail, od jejích malých rozměrů a základny z broušené oceli po prakticky umístěná dotyková tlačítka.

Snadné používání

Zatímco si budete užívat intuitivní 3D navigaci, můžete stisknout některé ze dvou tlačítek, jež aktivují radiální nabídku 3Dconnexion pro pohodlný přístup ke čtyřem aplikačním příkazům na kliknutí myší.

Nahoru