RobotExpert

Tecnomatix RobotExpert | ZKUŠEBNÍ VERZE

Tecnomatix RobotExpert je škálovatelné řešení pro malé a střední podniky využívající průmyslové roboty. Stáhněte si 30ti denní verzi RobotExpert zdarma!

více informací

Tecnomatix RobotExpert je škálovatelné řešení pro malé a střední podniky využívající průmyslové roboty. Díky pokročilým nástrojům pro návrhy robotických pracovišť je také ideálním řešením pro systémové integrátory. RobotExpert umožňuje off-line programování průmyslových robotů v 3D simulačním prostředí bez potřeby přerušení výroby. S využitím technologie RRS (Realistic Robot Simulation) je dosahováno maximální přesnosti simulace.


Tecnomatix RobotExpertRobotExpert nativně podporuje řídicí jednotky pro roboty celé řady výrobců, například ABB, Fanuc, IGM, Kawasaki, Kuka, Staubli, Yaskawa/Motoman. Další značky robotů je možno programovat pomocí obecného kontroléru, případně NC G-kódu. Samozřejmostí je možnost definování libovolného počtu externích os, podpora buněk s více roboty, režim master-slave, možnost výměny nástrojů během programu. Pomocí RobotExpert lze připravovat robotické buňky pro širokou škálu technologických operací, například manipulaci, montáž, odjehlování, lakování, leštění, nanášení lepicí pasty, obloukové svařování, frézování, atd.

Tecnomatix RobotExpertKlíčové přínosy
  • Snadná příprava programu robotu ve 3D prostředí intuitivní cestou
  • Offline programování bez nutnosti zastavit výrobu
  • Vizualizace celého procesu
  • Optimalizace layoutu a taktu linky
  • Zkrácení engineeringového času
Staňte se i Vy robot expertem - stáhněte si zkušební 30ti denní verzi RobotExpert zdarma
Nahoru