CAM

NX CAM | ZKUŠEBNÍ VERZE

Víte, že díky NX CAM vytvoříte kvalitnější součásti rychleji? Mezi klíčové funkce patří například pokročilé možnosti programování, postprocesing a simulace. Stáhněte si 30ti denní verzi NX CAM zdarma!

více informací

Naše portfolio pro NC programování je založeno na produktech společnosti Siemens PLM. Poskytujeme komplexní řešení této problematiky pro všechna odvětví strojírenské výroby. Podporujeme nejčastěji používané CNC profese od frézování a vrtání přes soustružení až po drátové řezání.

CAMNX CAM a CAM Express

NX CAM je součást komplexního CAD/CAM systému NX a umožňuje komplexní obrábění součásti v profesích frézování/vrtání, soustružení, drátové řezání a obrábění na multifunkčních obráběcích centrech. Kromě solid modelu lze také obrábět plošné modely, STL modely, 2D drátovou geometrii nebo kombinaci výše uvedených typů geometrie. Systém umožňuje také používat sestavy pro definici obráběných nebo upínacích prvků. Integrace do CAD/CAM systému NX zabezpečuje asociativitu obrobeného modelu vzhledem ke geometrickým i technologickým změnám.

CAM Express je nezávislý CAM systém, který umožňuje komplexní obrábění součásti v profesích frézování/vrtání, soustružení, drátové řezání a obrábění na multifunkčních obráběcích centrech. Kromě solid modelu lze také obrábět plošné modely, STL modely, 2D drátovou geometrii nebo kombinaci výše uvedených typů geometrie. Systém umožňuje také používat sestavy pro definici obráběných nebo upínacích prvků. Úzké propojení s CAD systémem Solid Edge zabezpečuje asociativitu obrobeného modelu vzhledem ke geometrickým i technologickým změnám.

Produkt nabízí výkonné nástroje pro maximalizaci výkonu CNC obráběcích strojů, je uživatelsky komfortní a cenově dostupný. NX CAM je součást komplexního CAD/CAM systému NX a CAM Express je nezávislý CAM systém, který díky uzkému propojení s CAD systémem Solid Edge zabezpečuje asociativitu obrobeného modelu.

 

 

 

Aktuality