Nepřehlédněte

Dotace Evropské unie

Logo Evropské unie

Společnost AXIOM TECH s.r.o. získala dotaci na realizaci projektu Podpora odbornosti zaměstnanců AXIOM TECH


Zpravodaj AXIOM TECH

Přečtěte si náš pravidelný ZPRAVODAJ. Na vyžádání Vám aktuální číslo rádi zašleme i v tištěné podobě poštou na Vaši adresu.


Nabídka zaměstnání ve společnosti AXIOM TECH s.r.o.

Náš obchodní a technický tým pracuje s vyspělými CAX systémy NX, SOLID EDGE, TEAMCENTER, TECNOMATIX a VERICUT. V rámci rozvoje naší společnosti hledáme nové posily našeho týmu ve Zlíně i Žďáru nad Sázavou.


Články

AXIOM TECH a Seco Tools CZ – úspěšné spojení u našich zákazníků

4. 9. 2017 -

Trendem dnešní doby je, že zákazník potřebuje prověřené řešení v krátkém čase a pokud možno na klíč. Při početných návštěvách našich zákazníků se setkáváme často s požadavky i mimo obor naší společnosti. Proto jsme shledali potřebným vybudovat partnerství s ostatními společnostmi, které jsou úzce spojeny s výrobou, ale zasahují do dalších odvětví. Jedním z partnerství, kterých si velmi ceníme, je spolupráce se společností SECO Tools CZ, která je dodavatel špičkových obráběcích nástrojů.


Rozhodli jsme se se SECO Tools CZ připravit několik společných akcí, které přiblíží moderní trendy v obrábění široké skupině našich zákazníků. V předminulém roce společnost SECO Tools CZ vybudovala špičkové předváděcí a školicí centrum, které se přímo k těmto účelům nabízí.  Proto jsme se letos rozhodli uspořádat akci s názvem Dny moderního obrábění 2017, kde jsme ve spolupráci s dalšími firmami, jako je DMG Mori, Zoller a Blaser připravili dvoudenní akci pro cca 120 zákazníků. V průběhu této akce byly představeny nejmodernější postupy a nástroje pro obrábění.

SECO Tools CZ a AXIOM TECHZe strany AXIOM TECH jsme předvedli CAM systém NX a software pro simulace a optimalizace VERICUT. Na obou vystavených strojích byly předváděny v praxi nové strategie obrábění s přednáškou jak správně a efektivně používat dané nástroje společnosti SECO Tools CZ. Tyto praktické ukázky byly podpořeny přednáškami o portfoliu špičkových strojů od společnosti DMG Mori. Pro zájemce probíhala také přednáška o správném seřizování nástrojů pomocí přístrojů od firmy Zoller. Nedílnou součástí dnešního obrábění je také použití správných mazacích a chladicích kapalin. O toto se postarala firma Blaser.

Celá akce měla velmi pozitivní ohlasy a společně jsme si ověřili, že příležitost, kde se účastník dozví ucelený obsah je velmi efektivní. Již nyní hledáme společná témata na příští ročník. Dále plánujeme připravit i specializované semináře na obrábění těžkoobrobitelných materiálů a spoustu podobných aktivit. Dále jsme také ve spolupráci s Aplikačními techniky pomohli vyvinout strategie obrábění přesně dle požadavků na produktivitu a použití moderních technologií. O podobné spolupráci se můžete blíže dočíst v tomto zpravodaji v článku o společnosti Forez.

Za tým AXIOM TECH - CAM se těší na další setkání na podobné akci Jakub Černý