Nepřehlédněte

NEJBLIŽŠÍ PLÁNOVANÉ SEMINÁŘE A AKCE

Přihlaste se na některý z našich bezplatných seminářů


Zpravodaj AXIOM TECH

Přečtěte si náš pravidelný ZPRAVODAJ. Na vyžádání Vám aktuální číslo rádi zašleme i v tištěné podobě poštou na Vaši adresu.


Nabídka zaměstnání ve společnosti AXIOM TECH s.r.o.

Náš obchodní a technický tým pracuje s vyspělými CAX systémy NX, SOLID EDGE, TEAMCENTER, TECNOMATIX a VERICUT. V rámci rozvoje naší společnosti hledáme nové posily našeho týmu ve Zlíně i Žďáru nad Sázavou.


Články

AXIOM TECH znovu oceněn jako TOP partner

28. 2. 2017 -

Na letošním Siemens European Leadership Summitu v Bukurešti byla oceněna společnost AXIOM TECH jako nejúspěšnější partner v České republice za rok 2016 a Tomáš Januška již po páté za sebou jako Top Sales Person.


Společnost AXIOM TECH s.r.o.  byla Siemens PLM Software vyhlášena jako Top partner v České republice pro rok 2016. Kromě toho Tomáš Januška z AXIOM TECH byl oceněn jako Top Sales osoba v České republice pro rok 2016. Tyto ceny byly prezentovány v průběhu Converge EPLS 2017 Solutions Partner Conference Siemens v Bukurešti.

Ocenění Top partner v České republice je udělováno partnerovi s největším růstem obratu na českém trhu a Tomáš znovu prokázal, že je velmi úspěšný obchodník; získal některá klíčová vítězství ve velmi konkurenčním prostředí CAM.

"Naši obchodní partneři jsou důležitou součástí go-to-market strategii společnosti Siemens. Tato ocenění jsou příležitostí k ocenění výjimečného úsilí společnosti AXIOM TECH poskytovat zákazníkům vysokou kvalitu a velkou škálu produktů, služeb a řešení, aby maximalizovali své PLM investice." řekl Tony Jolly, ‎Vice President, Channels, EMEA v Siemens PLM Software.

Siemens Top partner 2016         Siemens Top Sales Person 2016