Nepřehlédněte

NEJBLIŽŠÍ PLÁNOVANÉ SEMINÁŘE A AKCE

Přihlaste se na některý z našich bezplatných seminářů


Zpravodaj AXIOM TECH

Přečtěte si náš pravidelný ZPRAVODAJ. Na vyžádání Vám aktuální číslo rádi zašleme i v tištěné podobě poštou na Vaši adresu.


Nabídka zaměstnání ve společnosti AXIOM TECH s.r.o.

Náš obchodní a technický tým pracuje s vyspělými CAX systémy NX, SOLID EDGE, TEAMCENTER, TECNOMATIX a VERICUT. V rámci rozvoje naší společnosti hledáme nové posily našeho týmu ve Zlíně i Žďáru nad Sázavou.


Články

Snadná konfigurace produktu? Ano v prostředí PLM

11. 10. 2016 - Ladislav Náchodský

Dodat produkt přesně podle požadavků a ve správný čas svému zákazníkovi je přeci jen ta nejlepší reklama. Konfigurujte Váš produkt v PLM TEAMCENTER!


Bez ohledu nato jaký produkt vyrábíte a bez ohledu na jeho velikost nebo komplexnost, vaši zákazníci vyžadují konfigurace a definují vlastní požadavky. Dříve byla fáze konfigurace činností designéra, a to především proto, že produkty nebyly natolik komplexní a vědomost o celkové problematice byla personálně závislá.

V dnešní době „digitálních dvojčat“ můžete využít PLM systém pro řízení požadavků, kusovníků, konfigurací a vývoje mezi jednotlivá oddělení a tak vlastně digitálně vyvinout produkt odpovídající zákaznickým požadavkům. Nejen že uvolníte designerovi prostor pro tvůrčí práci, ale procesní a personálně nezávislé řízení životního cyklu produktu vám otevře cestu pro lepší pozici na trhu a vyšší konkurenceschopnost.

Protože, dodat produkt přesně podle požadavků a ve správný čas svému zákazníkovi je přeci jen ta nejlepší reklama.