Nepřehlédněte

Dotace Evropské unie

Logo Evropské unie

Společnost AXIOM TECH s.r.o. získala dotaci na realizaci projektu Podpora odbornosti zaměstnanců AXIOM TECH


Zpravodaj AXIOM TECH

Přečtěte si náš pravidelný ZPRAVODAJ. Na vyžádání Vám aktuální číslo rádi zašleme i v tištěné podobě poštou na Vaši adresu.


Nabídka zaměstnání ve společnosti AXIOM TECH s.r.o.

Náš obchodní a technický tým pracuje s vyspělými CAX systémy NX, SOLID EDGE, TEAMCENTER, TECNOMATIX a VERICUT. V rámci rozvoje naší společnosti hledáme nové posily našeho týmu ve Zlíně i Žďáru nad Sázavou.


Články

Registrujte se již nyní na Siemens PLM Connection 2016

4. 5. 2016 -

Společnost Siemens PLM Software, přední světový poskytovatel softwaru a služeb pro řízení životního cyklu výrobku (PLM), Vás zve na konferenci Siemens PLM Connection, největší událost Siemens PLM určenou pro všechny zájemce o oblast PLM.   31. 5. Společenský večer, 19:00
   1.6. Konference Siemens PLM Connection, 9:00 – 18:00

Best Western Premier, Hotel International Brno

 

Vývoj výrobků je stále složitější. Firmy vyvíjejí sofistikovanější výrobky, které obsahují mechanické, elektrické a softwarové prvky. Zároveň roste poptávka po kusových výrobcích ušitých na míru požadavkům zákazníků a rostou i požadavky na design výrobků. Cyklus návrhu výrobků se přitom významně zkrátil, zatímco požadavky na kvalitu jsou stále větší.

Pokud vnímáte výše uvedené trendy, je na čase na ně správně reagovat. My v Siemens PLM rozumíme současným požadavkům a dlouhodobě pracujeme na řešení podpory procesů vedoucím k efektivnímu podniku.

Přijďte a seznamte se s nejnovějšími technologickými trendy, využijte příležitost potkat se s odborníky na danou problematiku a vyměňte si zkušenosti s jinými firmami.

Více informací a registrace na www.siemensplmconnection.cz
Využijte sníženou cenu při včasné registraci do 13.5.

Konference je určena pro střední a vyšší management výrobních podniků, stejně jako pro uživatele PLM systémů.

 

You need Flash player 8+ and JavaScript enabled to view this video.